• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Guli Güzellik Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kenan Çalkendir - Gül Hanım

  • firma instagram

Güzelliğinize değer katan her işlemin güvenilir adresi Guli Güzellik Salonu birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Guli Güzellik Salonumuzla sizlerin eşsiz güzelliğinize güzellik katmak için hizmetinizdeyiz.

Bizler Van güzellik merkezi sektöründe deneyimli ekibimizle ve titiz çalışmalarımızla sizlere en iyiyi sunmak için çalışıyoruz. Sizler için çok önemli olan özel günlerinizde bizler en özenli çalışmalarımızla yanınızda oluyoruz. Size ve yüzünüze en uygun saç tasarımlarıyla muhteşem güzellikler ortaya çıkarıyoruz. Kalıcı makyaj uygulamalarımız alanında deneyimli ve eğitimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Her bir çalışma aynı titizlik ve özenle yapılmaktadır. Yüzünüze uyumlu altın orana göre belirlenmiş kaş tasarımı hizmeti vermekteyiz. Saçlarınız ve yüzünüze yapacağımız işlemlerle birlikte bakımlı ve güzel tasarımlı tırnaklara kavuşmanızı sağlıyoruz. Nail art alanında bilgili elemanlarımız ile dilediğiniz şekillerde tasarımları yapabiliyoruz.

Her daim temiz ve ferah çalışma ortamımızla sizlerin rahatlığını ve sağlığını ön planda tutuyoruz. Kullandığımız her ürününün steril tutulmasına büyük önem veriyoruz. Salonumuzda yapılan her işlemde kullanılan makyaj veya bakım ürünlerinin her birini kaliteli ürünlerden seçiyoruz. Ürünlerimizin renk ve içeriklerinin sizlere uyumlu olması için geniş seçenek yelpazesi sunuyoruz. Böylelikle size, ten renginize veya yüzünüze uymayan tüm olumsuz görüntülerin önüne geçiyoruz.

Memnuniyetiniz çalışma enerjimiz için en büyük etkendir. Salonumuzdan memnun ve mutlulukla ayrılmanız için bizler isteklerinizle uyumlu çalışıyoruz. Güler yüzlü ve samimi ekibimizle sizlerin güzelliğine değer katarken enerjinizi de yükseltiyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR