• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gülkay Tarım Or.ür. Gıda Taşımacılık San.tic.ltd.şti.

Adres :

Süleymanlı Mah 5 Eylül Cad No 83 Akhisar/manisa Manisa » Akhisar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Gülcanan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gul.kay@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 542 45 88

Whatsapp 2:

0 (533) 542 45 88
Ülkemizde faaliyet göstermiş olduğumuz sektördeki kalite standartlarını adeta yeniden oluşturmuş durumdayız.Birçok firma bizim belirlemiş olduğumuz kalite standartlarına ulaşmak için çaba gösterirken firmamız şimdiden gelecek günler adına yenilikler tasarlamakta ve farklılıklar planlamaktadır.
İnsanın merkezde olduğu hizmet anlayışımız müşterilerimizin memnuniyeti ile karşılanmaktadır.Çalışmakta olduğumuz bütün personelin hak etmiş olduğu değeri kazanabilmesi için çaba göstermekteyiz. Böylece bir ailenin samimiyeti ve güveniyle kaliteli işler çıkartmaktayız.Üretim ve hizmet portföyümüze göz atıldığında bugünkü gelmiş olduğumuz noktanın takım ruhumdaki başarıda yattığı gözlenebilecektir.
Bilgi ve teknoloji çağında en yeni gelişmeleri firmamızın üretim aşamasına katabilmek için farklı bir teknik kadroyla araştırmalara devam ediyoruz. Ülke içerisinde lider konumda bulunan firmamız bunun yeterli görmeyerek küresel bir aktör olmak için hazırlıklar yapmaktadır. Böylece globalleşen dünyada ülkemizin bağrından çıkan öz sermaye ile büyüyen kurumumuzun adını altın harflerle yazdırmak için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR