• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Gülmar Yemek

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mahmut Gülhan

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Tokat Gülmar Yemek, kurulduğundan bu yana gıda üretimi konusunda uzman ve profesyonel olarak yetiştirilmiş kadrosu ile hizmet vermektedir. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile bugünlere kadar başarılı şekilde geldik. Uzmanlıklarını tecrübeleri ile sabitleyen ekibimiz sizlerin güvenini de kısa sürede kazanmayı başardı. Bizim için siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak her şeyden önemli.

Karşılıklı güven ile verdiğimiz hizmetin kalite boyutu ise tartışılmayacak düzeyde. Yiyecek sektörünün başlıca kuralı kalite değil midir zaten? Kullandığımız ürünlerin tamamen organik olması kalitemizin göstergelerinden sadece bir tanesi. Çalışma ortamımız sağlık koşullarına son derece uygun ve sterildir. Aklınızda hiçbir soru işaretinin kalmaması için her zaman denetiminize açığız.

İşimizde önem verdiğimiz bir diğer husus ise siz değerli müşterilerimizin mutluluğudur. Midenizi şenlendirecek muazzam tatlar ile her gün karşınıza çıkmaya hazırız. Yöresel lezzetlerimizin çeşitliliği ile önce gözünüzü sonra midenizi doyurmayı amaç ediniyoruz. Tüm bunları yaparken bir de ceplerinizi düşünerek fiyatları ile son derece uygun lezzetler sunuyoruz.

Güler yüzlü, sıcak ve kaliteli firmamızda sizleri ağırlamak için bekliyoruz. Siz değerli müşterilerimizin bizlere gelemediği zamanlarda ise sipariş alarak yiyeceklerinizi ayağınıza kadar getiriyoruz. Hızlı ve güvenilir teslimatımız sayesinde yiyecekleriniz sıcaklığını muhafaza ederek elinize ulaşıyor.

İş yerlerine, okullara, sosyal alanlara toplu yemek siparişi alıyoruz. Çoklu siparişlerinizi birkaç gün öncesinden verirseniz istediğiniz gün ve saatte bulunması gereken yere ulaştırıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR