• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gülşen Dekorasyon

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Gülşen

Dekorasyon, yaşam alanlarına yapılan adeta sihirli bir dokunuştur. İç dekorasyon çözümleri ile yaşam alanları çok daha estetik, çok daha fonksiyonel, çok daha kaliteli hale gelir. Kişiler hayallerindeki tasarımlara kavuşmuş, yaşam alanlarını istedikleri gibi şekillendirmiş olur. Bunun için ihtiyacınız olan sizi anlayan, işinde uzman bir dekorasyon firmasıyla iş birliği yapmaktan geçiyor. İstanbul Şişli’de uzun yıllardır hizmet veren Gülşen Dekorasyon firmamız ile bizler yıllardır her türlü beklentinin çok daha üzerinde sonuçlar ortaya çıkarıyor, kalitenin ve güvenin değişmez adresi konumunda bulunuyoruz.

İstanbul iç dekorasyon sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak yola çıktığımız ilk günden bu yana önceliği sizin memnuniyetinize veriyoruz. Alacağınız hizmetten %100 memnun olmanız asına ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, isteklerinizi ve beklentilerinizi dinliyoruz. Hayallerinizi nasıl hayata geçireceğimizi tecrübelerimizle birlikte tasarlıyor, en doğru zamanda, en doğru şekilde uygulamaya geçiriyoruz.

Firma olarak çok geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor, sektörde meydana gelen gelişmelerden en kısa sürede haberdar olarak dünya genelindeki en son iç dekorasyon trendlerini kısa sürede yaşam alanlarınızla tanıştırıyoruz. Teknolojinin en son imkanlarını kullanarak alçı, boya, seramik, fayans, kartonpiyer, asma tavan, taş kaplama, kara sıva, granit, şap, duvar kağıdı uygulaması, canlı sıva uygulaması, parke döşeme, tesisat sistemleri, anahtar teslim iç dekorasyon çözümleri ve çok daha fazlasını yapıyoruz. Her türlü tamir ve tadilatı ekonomik fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR