• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gülşenoğulları Baklava

Adres :

Şeker Mah. Şehit Ömer Halis Demir Caddesi 7d Selçuklu/konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sercan Yücedağ

E-Posta Adresi :

srcnycdg@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 310 12 89

Tatlı kültürü hemen hemen en geniş ülkelerden biriyiz. Bu kültür içinde ise baklava ise yadsınamaz bir yere sahiptir. Büyük eğlencelerde, küçük toplantılarda yani bütün organizasyon çeşitlerin de ikramlık olarak baklavaya rastlamamak mümkün değil. Fakat yapımı en zor, ustalık gerektiren tatlılardan biridir. Hazırladığımız ürünlerimiz yetenekli ustalarımız tarafından malzemelerin seçimin de ve hazırlanış aşamasında hijyene son derece önem verilmektedir. Ürünlerimizin sağlıklı ortamlarda üretmeyi ve en iyi ortalarda sizlere sunmayı büyük önem göstermekteyiz.

Şirket olarak öncelikler insan sağlığını esas alırız. En önemli önceliğimiz siz yani müşterilerimizdir. Müşterilerimizin devamlı değişmekte olan ihtiyaçları doğrultusunda sürekli kendimizi yenileme çabası içindeyiz. Tamamen doğal malzemeler kullanarak ürünlerimizi müşterilerimize sunmaya çalışmaktayız. Sertifikalı, bilinir malzemelerle üretimimizi yaparak en lezzetli şekilde sizlere sunmaya çalışmaktayız. İyi bir baklava yapmak için zaman ve miktarın uygun olması, malzemelerin en iyi tedarikçilerden sağlaması gerekir. Bizlerde bu koşulları sağlamaya çalışmaktayız.

Temiz, titiz, güler yüzlü ve kibar çalışanlarımızla siz müşterilerimizin güvenini kazanmaya çalışıyoruz. Konya yeme içme ve eğlence sektörün de en lezzetli ve kaliteli şekillerde sizlere sunmayı ve sektörde öncü olmayı amaçlamaktayız. Tepsi ile kilo ile baklava siparişi alıp en uygun, en kaliteli ve lezzetli şekilde müşterilerimize sunmaya çalışmaktayız. Geniş baklava çeşitlerimizle fıstıklı, cevizli baklava, ev baklavası, çikolatalı baklava, havuç dilimi gibi daha birçok çeşidi sizlerin önüne sermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR