• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Gülsu Et Tavuk Mangal

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hüseyin Arslanpençesi

  • firma instagram

Gülsu Et Tavuk Mangal isimli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandıran firmalar arasında yerini aldı. Lezzetli yemekleri ve eşi benzeri olmayan mütevazı sunumu ile son derece rehavet gören firmamız, yedi yirmi dört hizmetinizdedir. Özellikle tavuklu yemekler yapan ve bu konuda kendini oldukça geliştiren firmamız, son derece sağlıklı bir ortamda yemekler hazırlamakta ve masalara göndermektedir.

Firmamız, sağlık kurallarına uygun hizmet vermekte ve her gün düzenli olarak mekân temizliği yapmaktadır. Bunun yanı sıra firmamız, çalışanlarının kişisel bakımına da özen göstermekte ve düzenli olarak kontroller sağlamaktadır. Son derece disiplinli bir şekilde çalışan bir kadro ile enfes yemeklerimizi her kese ulaştırıyor ve hızlı adımlar ile zirveye doğru gidiyoruz. Yiyip yiyebileceğiniz en lezzetli yemekleri hazırlamakta ve sevdikleriniz ile eşi benzeri olmayan özel yemekler yemenizi sağlamaktayız.

Muğla restaurant, tavuk ve tavuk ürünleri satışı yapmanın yanı sıra, dana kuşbaşı, kırmızı et, kıyma, ciğer, ciğer şiş, tavuk döner ve daha birçok çeşit satışı da yapmaktadır. Tüm bu hizmetleri ile geniş yelpazeli bir hizmet sunmakta olan firmamız, bu sektörün en iyi restorandı olmayı başarmıştır. Yeme içme sektörünün en iyi hizmetini vermekte olduğumuzu iddia ediyor ve sizleri bu iddiayı deneyimlemeye davet ediyoruz.

Aileniz ve sevdikleriniz ile hem lezzetli yemekler yiyebileceğiniz hem de eğlenebileceğiniz mekânımıza dilediğiniz saatte gelebilirsiniz. Firmamız yoğunluğa göre karşın rezervasyon sistemi ile hizmet vermeyi tercih etmektedir. Ancak dilediğiniz zaman direkt olarak ta gelip mekânımızda yemek yiyebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR