• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gülsüm Demir Beauty Studio ( Çorlu Kirpik Lifting Uygulaması )

Adres :

Cemaliye Mahallesi Salih Omurtak Caddesi Galip Cem İş Merkezi No: 236 İç Kapı : 546 Kat: 6 ( Çorlu Belediyesi Karşısı ) Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülsüm Demir - Yasemin Özkaya

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 559 01 39

Bakımlı olmak isteyen herkesin iliğiyle takip ettiği merkezimiz Gülsüm Demir Beauty Studio birmilyonnokta.com üyesidir. Tekirdağ güzellik merkezi sektörü son zamanlarda gelen müşteri talepleri doğrultusunda hızlı bir gelişme ve büyüme yaşamaktadır. Merkezimizde müşterilerimiz için pek çok farklı hizmet sunmaktayız. Bunlar arasında en çok talep gören hizmetlerimiz; dövme silme işlemleri, hydrafacial cilt bakımı, kırışıklık gideme işlemleri, kirpik lifting uygulaması, altın oran kaş tasarımı, protez tırnak uygulaması, kalıcı makyaj ve oje uygulamaları, kaş tasarım işlemleri, selülit tedavisi, g5 masajı uygulaması olarak sayabiliriz. Hem erkek hem de kadın müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Merkezimizde kaliteli hizmete çok önem verilmektedir. Müşterilerimiz için kullanılan tüm ürünler son derece kaliteli ürünleridir. Güzellik ve kişisel bakımla ilgili tüm yenilikler takip edilmekte ve talebe göre merkezimizde uygulanmaktadır. Uygulamalarda kullanılan makineler yeni ve teknolojinin son ürünleridir. Merkezimiz çalışanları gerekli eğitimleri başarı ile tamamlamış, sektörde deneyim sahibi ve uzman kişilerdir. Hizmetlerimiz dışında bir de uygulamalarla ilgili eğitimler de vermekteyiz.

Merkezimiz kısa zamanda çok fazla başarılı işe imza atmış ve bu sayede sektörde öncü vasfa ulaşmıştır. Her zaman daha iyiyi yapma çabası içinde olan firmamız müşterilerimizin güvenini kazanmayı bilmiştir. Her geçen gün müşteri portföyümüz artmaktadır. Bizlere irtibat numaralarımızdan ulaşarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz. Müşterilerimiz için her zaman en makul seviyelerde fiyatlar uygulamaktayız.

tekirdağ çorlu cilt bakım salonu, tekirdağ çorlu cilt bakım merkezi, tekirdağ çorlu cilt bakım uzmanı, tekirdağ çorlu hydrafacial cilt bakım, tekirdağ çorlu cilt leke bakımı, tekirdağ çorlu kaş tasarım uzmanı, tekirdağ çorlu kaş tasarım merkezi, tekirdağ çorlu kaş silme işlemleri, tekirdağ çorlu dövme silme işlemleri, tekirdağ çorlu altın oran kaş tasarımı, tekirdağ çorlu jel tırnak uygulaması, tekirdağ çorlu en yakın güzellik merkezi, tekirdağ çorlu en iyi güzellik merkezi, tekirdağ çorlu protez tırnak uygulaması, tekirdağ çorlu kalıcı makyaj uzmanı, tekirdağ çorlu kalıcı makyaj uygulaması, tekirdağ çorlu porselen makyaj uygulaması, tekirdağ çorlu profesyonel makyaj uygulaması, tekirdağ çorlu profesyonel makyaj uzmanı, tekirdağ çorlu gelin makyajı uygulaması, çorlu cilt bakım salonu, çorlu cilt bakım merkezi, çorlu cilt bakım uzmanı, çorlu hydrafacial cilt bakım, çorlu cilt leke bakımı, çorlu kaş tasarım uzmanı, çorlu kaş tasarım merkezi, çorlu kaş silme işlemleri, çorlu dövme silme işlemleri, çorlu altın oran kaş tasarımı, çorlu jel tırnak uygulaması, çorlu en yakın güzellik merkezi, çorlu en iyi güzellik merkezi, çorlu protez tırnak uygulaması, çorlu kalıcı makyaj uzmanı, çorlu kalıcı makyaj uygulaması, çorlu porselen makyaj uygulaması, çorlu profesyonel makyaj uygulaması, çorlu profesyonel makyaj uzmanı, çorlu gelin makyajı uygulaması, tekirdağ çerkezköy cilt bakım salonu, tekirdağ çerkezköy cilt bakım merkezi, tekirdağ çerkezköy cilt bakım uzmanı, tekirdağ çerkezköy hydrafacial cilt bakım, tekirdağ çerkezköy cilt leke bakımı, tekirdağ çerkezköy kaş tasarım uzmanı, tekirdağ çerkezköy kaş tasarım merkezi, tekirdağ çerkezköy kaş silme işlemleri, tekirdağ çerkezköy dövme silme işlemleri, tekirdağ çerkezköy altın oran kaş tasarımı, tekirdağ çerkezköy jel tırnak uygulaması, tekirdağ çerkezköy en yakın güzellik merkezi, tekirdağ çerkezköy en iyi güzellik merkezi, tekirdağ çerkezköy protez tırnak uygulaması, tekirdağ çerkezköy kalıcı makyaj uzmanı, tekirdağ çerkezköy kalıcı makyaj uygulaması, tekirdağ çerkezköy porselen makyaj uygulaması, tekirdağ çerkezköy profesyonel makyaj uygulaması, tekirdağ çerkezköy profesyonel makyaj uzmanı, tekirdağ çerkezköy gelin makyajı uygulaması, çerkezköy cilt bakım salonu, çerkezköy cilt bakım merkezi, çerkezköy cilt bakım uzmanı, çerkezköy hydrafacial cilt bakım, çerkezköy cilt leke bakımı, çerkezköy kaş tasarım uzmanı, çerkezköy kaş tasarım merkezi, çerkezköy kaş silme işlemleri, çerkezköy dövme silme işlemleri, çerkezköy altın oran kaş tasarımı, çerkezköy jel tırnak uygulaması, çerkezköy en yakın güzellik merkezi, çerkezköy en iyi güzellik merkezi, çerkezköy protez tırnak uygulaması, çerkezköy kalıcı makyaj uzmanı, çerkezköy kalıcı makyaj uygulaması, çerkezköy porselen makyaj uygulaması, çerkezköy profesyonel makyaj uygulaması, çerkezköy profesyonel makyaj uzmanı, çerkezköy gelin makyajı uygulaması,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR