• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gülten Moda Evi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülten Öner

Gülten Moda Evi olarak İstanbul Ümraniye’de hizmet veriyor, uzun yıllardır en güzel organizasyonlarınızın ayrılmaz parçası konumunda bulunuyoruz. Giyim ürünleri sadece insanların bedenini kapatan kumaşlar ve aksesuarlar değillerdir. Onların tarzını, stilini, kişiliğini dışa yansıtan parçalardır. Hele özel organizasyonlarda bu değerler çok daha öne çıkar. Örneğin bir düğünde gelinin organizasyonun en şıkı olması beklenir. Çünkü oranın sahibi odur ve bütün gözler onun üzerinde olacaktır. Bu konuda firmamız yola çıktığı ilk günden bu yana benzersiz sonuçlar üretmiş, her defasında beklentilerin çok daha üzerinde sonuçlarla kalitenin değişmezi olmuştur. En iyi olduğumuz noktada başarılarımızın tesadüf olmadığını kanıtlamış, hep en iyi konumunda varlığımızı devam ettiriyoruz.

İstanbul giyim sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak modayı yakından takip ediyoruz. satış ve dikişlerimizde sizlerin tercihlerini göz önünde bulunduruyor, hayallerinizdeki tasarımları dinliyor ve en iyisini uygulamaya geçirebilmek adına hummalı bir çalışma süreci yürütüyoruz. Bütün işlerimizi büyük bir şeffaflıkla yapıyor, her detay hakkında sizleri bilgilendiriyor, gerekli aşamalarda dahil olmanıza fırsat veriyoruz.

Firma olarak her yılın en trend gelinlik modellerini, özel dikim kıyafet modellerini merkezimizde bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bütün ürünlerimizde birinci sınıf kaliteye sahip malzemeler kullanıyor, en zorlu koşullarda dahi rahatlıkla kullanabileceğiniz, yılarda giyebileceğiniz ürünleri beğeninize sunuyoruz. Yetenekli, deneyimli, marifetli tasarımcılarımız ile özel dikim gelinlik modellerini, kişiye özel gelinlikleri, kişiye özel abiye dikimini ve daha fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR