• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gümüş Elektrostatik Toz Boya

Adres :

İzmit Sanayi Sitesi 18.cadde 15/ Blok No : 6 İzmit Kocaeli Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Karaturp

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gumusstatik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 801 28 94

Whatsapp 2:

0 (506) 801 28 94

Gümüş Elektrostatik Toz Boya

Elektrostatik toz boya sektöründe 2003 yılından bu yana Kocaeli İzmit sanayi sitesinde hizmet verdikten sonra, “Gümüş Elektrostatik Toz Boya” adı altında 2015 yılında faaliyet göstermeye başladık.
Kaliteli hizmetimizle elektrostatik toz boyama sektöründe kısa sürede saygın bir konuma yükseldik.
Sektörde emin ve sağlam adımlarla ilerleyerek, müşteri memnuniyeti ana hedefimizden hiç bir zaman sapmadan hizmete talip olduğumuzun arzusu ile; Gümüş Elektrostatik Toz Boya, 15. yılında Avrupa standartlarında hizmet ile daima müşterisinin yanında.
Müşterilerimizin eksiksiz bir şekilde ihtiyaçlarının karşılanması neticesinde de müşterilerimizin firmamız için sahip olduğu güven duygusunda büyük ölçüde bir artış yaşanmakta ve sürekli olarak hizmetlerimiz için firmamızı tercih etmeye devam etmeleri sağlanabilmektedir. Bu sayede firmamızı sürekli olarak her geçen sene büyük işler yapmakta olan ve daha da büyüyen bir firma konumuna getirebilmekteyiz. Siz de hizmetlerinizin tam manası ile karşılanabilmesi ve ihtiyaçlarınızın eksiksiz bir şekilde muhatap bularak giderilebilmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz.
Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR