• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gümüş Metal

Adres :

Esenşehir Mahallesi Kürkçüler Caddesi & Kemer Sokak No: 1 Ümraniye İstanbul İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Görmüş

E-Posta Adresi :

abdullah_206@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 018 06 20

Whatsapp 2:

0 (538) 018 06 20

Whatsapp 3:

0 (537) 343 13 91

Gümüş Metal olarakçelik çatı ,yangın merdiveni,demir kapı,demir korkuluk,perforje,cam korkuluk,duvar üstü korkuluk,demir korkuluk demir otomatik kapı sistemleri alanında hizmet vermekteyiz.

Firmamızın bugün gelmiş olduğu nokta sadece firmamız açısından değil ülkemiz için de gurur vericidir. Bulunduğumuz lokasyondan çıkarak ulusal çapta faaliyette bulunmakta olan firmamız oldukça kaliteli hizmetler ve ürünlere imza atmış bir marka değer olmaktadır.Yola çıktığımız ilk gün belirlemiş olduğumuz ahlaki nitelikler ve etik kaidelerden zerre kadar taviz vermeden başarıyı elde etmek için çaba gösterdik.

Bugün gelmiş olduğumuz nokta sadece yöneticilerimizin değil bütün teknik ekibimizin ve personelimizin takım ruhu ile çalışmasının sonucudur.Bir aile ortamının ve sıcaklığının yaşamakta olduğu firmamız her gün gülen yüzlerle çalışmakta olan personel ile beraber bir adım daha yükselmektedir.

Gümüş Metalolarak en fazla önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyeti olmaktadır. Sizlerin en kaliteli hizmeti alması ve sorunlarınızın çözülmesi konusunda çok hassas davranan firmamız bu nedenle çok ilgi görmektedir. Ayrıca bu başarılı hizmetlerin uygun fiyatlar ile size sunulması da önemli bir amacımız olmaktadır. Sektörde çok fazla ilgi gören firmamız fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile her zaman fark yaratabilmiştir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR