• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gümüş Oto Makas

Adres :

Mithat Toroglu Mah.88011 Sokak No: 11/a 2. Çevre Yolu Toroslar Mersi Mersin » Toroslar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zülfikar Gümüş

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 325 39 33

Gümüş Oto Makas olarak Mersin-Toroslar da hizmet vermekte olupoto makas,oto şaşe,şase düzeltme,otomatik şase düzeltme, oto eksoz ,oto eksoz tamiri,oto eksoz bakımı ,oto eksoz montajı,oto eksoz satışı,çeki demiri,çeki demiri imalatı,çeki demiri montajı vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR