• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Gümüştekin Profesyonel Yönetim

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Remzi Gümüştekin

Yönetim, insan hayatının devam ettiği her alanda en temel gereksinimdir. Yönetimin olmadığı yer büyüklüğü ve fonksiyonu her ne olursa olsun kargaşaya açıktır. Fakat yönetim, pek de kolay bir iş değildir. Hele ki toplu yaşanan mekanların yönetimi daha da zordur. Çünkü buralarda hem mekanların eksikleriyle, donanımlarıyla hem de insanların istek ve talepleriyle uğraşmak gerekir. Son yıllarda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yönetim faaliyetleri profesyonelleşmeye sahne olmakta, yaşam alanlarının yönetimi kurumsal firmalara bırakılmaktadır. Mersin Mezitli’de faaliyet gösteren Gümüştekin Profesyonel Yönetim firmamız da ilimizde bu ihtiyacı karşılamakta, benzersiz bir deneyimi siz değerli müşterilerimizle buluşturmanın ayrıcalığını taşımaktadır.

Mersin danışmanlık sektörünün öncü ve örnek firması olarak yola çıktığımız ilk günden bu yana aralıksız çalışıyor ve en değerli paydaşlarımız olarak siz müşterilerimizi görüyoruz. İhtiyaçlarınızı ve taleplerinizi başarıyla değerlendiriyor, en doğru zamanda en uygun çözümleri üretebilmek için aralıksız çalışıyoruz. %100 müşteri memnuniyetini geçmişteki bütün işlerimizde sağlamış olmanın haklı gururunu yaşarken bunu bir motivasyon unsuru kabul ederek emin adımlarla daha ileriye yürüyoruz.

Firma olarak her biri alanında uzman, deneyimli, tecrübeli ve işini büyük bir heyecanla yapan bir kadroya sahibiz. Bütün personellerimiz kendilerini geliştirerek dünya standartlarında uygulamaların merkezi olmaya devam etmektedir. Bu kapsamda site yönetimi, apartman yönetim hizmetleri, bakım hizmetleri, tamir hizmetleri ve çok daha fazlası firmamızca yerine getirilmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR