• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Güneş Gayrimenkul İnşaat

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erdem Karaköse

  • firma fb
  • firma instagram

Gayrimenkul alım, satım, kiralama işlemi yapmak istiyorsak günümüz şartlarında muhakkak gayrimenkul danışmanına ihtiyaç duymaktayız. Gayrimenkul danışmanı sizin için her türlü araştırmayı yapar ve süreci kolaylaştırmaya yardımcı olur. Bir gayrimenkul yatırımı yapmak istiyorsanız detaylı bir şekilde düşünmeniz gerekir.

Yapmış olduğunuz yatırımın size ne gibi bir faydasının olacağını veya yatırımın ölü bir yatırım olup olmadığının önceden tayin edilmesi gerekmektedir. Ortaya çıkacak her türlü olumsuzluğu en aza indirgemek için bir gayrimenkul danışmanına ihtiyacınız olacaktır. Günümüzde çok talep gören ve geleceğe dönük olan gayrimenkullerin alım veya satımında değeri kadar işlem görmesinde gayrimenkul danışmanının payı büyüktür. Çünkü gayrimenkulün gerçek bir değerle işlem görmesi ve karlı bir yatırıma dönüşmesi için danışmanlık hizmeti almak gerekmektedir.

İstanbul emlak sektöründe hizmet veren firmamız yılların deneyimini ve tecrübesini müşterilerimizle buluşturuyor. Firmamız sizin için en doğru ve en geçerli değerleri oluşturarak ihtiyaçlarınıza en uygun cevabı verir. Gayrimenkul danışmanlarımız talebe uygun olabilecek gayrimenkulleri araştırıp, inceler. Bu incelemede yapının özellikleri, konumu, fiziki özelliklerine bakar ve benzerlerine göre durum karşılaştırılması yapar. Elde edilen özellikler ve karşılaştırma sonucunda şimdiki değeri ve gelecekteki değerini hesaplar. Bu hesaplama sonucunda gayrimenkul danışmanımız size bir rapor sunar. Bu rapora göre de yol haritanız belirlenmiş olur.

Misyonumuz, müşterilerimizin talep ve isteklerini doğru anlayarak taleplerine en kısa sürede en doğru cevabı vermektir. Güler yüzlü, alanında uzman, deneyimli ve tecrübeli çalışanlarımız en güncel ve yenilikçi hizmetlerle siz müşterilerimizi beklemektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR