• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güney Petshop

Adres :

Gaziosmanpaşa Mahallesi Uğur Mumcu Bulvarı No: 68/b Ceyhan Adana Adana » Ceyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Göç

E-Posta Adresi :

melekyuzlu_gulum@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 200 63 39

Whatsapp 2:

0 (545) 200 63 39

Firmaya Mesaj Gönder

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilme sürecimizde ise en önemli konu olan takip işlemini hiçbir zaman aksatmamaktayız. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmayı ilke edindik.

Müşterilerimizin memnuniyeti firmamızın birinci temel prensibidir. Bu sayede tüm hizmetlerimizi müşterilerimiz ekseni etrafında döndürebilmekte, onların ihtiyaçlarını oldukça iyi bir şekilde tanıyabilmekte ve onlara en uygun hizmeti en uygun avantajlar ile sunabilmekteyiz.

Güney Petshopfirması olarak en büyük hedeflerimizden bir tanesi de Adana şehrinde petshop alanında hizmet veren firmalar arasında başı çekebilmektir. Müşterilerine yalnızca hizmet sunan ve bu hizmetin karşılığını alan bir firma olmaktan kurulduğumuz günden itibaren korkmakta ve kaçınmaktayız. Müşterimizden alacağımız karşılıktan çok müşterimizin memnun olmasına, ihtiyacının etkili bir şekilde karşılanabilmesi üzerinde çalışmaktayız. Bu sayede petshop sektöründe hizmet veren en başarılı firmalar arasında başı çekmeyi başarmaktayız. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler bu kazancımızı kanıtlar niteliktedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR