• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güney Pide Ve Lahmacun Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Kamalı

Güney Pide Ve Lahmacun Salonu olarak Bartın'da lahmacun siparişi,pide siparişi,yemek siparişi,toplu pide ve lahmacun ,ev ve işyerlerine sıcak ve zamanında servis imkanı ile pide ve lahmacubn siparişi alınır,Temiz hijenik ortamda tüm müşterilerimizin meşhur damak tadını özlediği lezzeti bulacağı tek adres Güney Pide Ve Lahmacun Salonu.

Ortak değerlerimize sahip çıkmakta ve ülkemizi kalkındırmak adına sürekli olarak üretim faaliyetleri içerisinde yer almaktayız. Kaliteyi kaybetmeden ve güvenilir olma sorunu yaşamadan hizmetlerimizi sunmakta ve bünyemizde yer alan çalışan kadromuzun da tüm haklarını en güvenli şekilde korumaya özen göstermekteyiz. İnsan ilişkilerinde başarılı, saygılı ve hoşgörülü olmayı amaçlayan Güney Pide Ve Lahmacun Salonu firmamız, maddi ve manevi değerlere son derece önem vermektedir. Hizmetlerimizde dürüstlük ve doğruluk ilkelerine yer veren firmamız, aynı zamanda da kaliteli işlemleri sağlamak amacı ile gelişmektedir.

Yemek sektöründeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir.Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR