• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güney Teknik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cihat Kızıltan

Güney Teknik olarak Denizli merkezde faaliyetlerine devam etmekte olan işletmemiz modern çözümleriyle öne çıkmakta, yenilikçi uygulamalarıyla bölge halkına her zaman en iyiyi sunmaktadır. Alanında uzman, belgeli ve tecrübeli personellerden oluşmakta olan firmamız en zorlu projelerin dahi kolayca üstesinden gelmekte, dünya standartlarında hizmetler sunarak Denizli teknik servis sektörünün öncüsü konumunda bulunmaktadır.

Klima sistemleri ve ısınma sistemlerinde yenilikçi çözümler sunan firmamız daha konforlu ve daha sağlıklı yaşam alanlarına kavuşmanız için yardımcı olmakta, en yüksek standartlarda yaşam sürmeniz için modern uygulamalara imza atmaktadır. Klima tamiri, klima montajı, klima bakımı, kombi tamiri, kombi bakımı, kombi montajı, kat kaloriferi sistemi, yerden ısıtma sistemleri, petek temizliği ve daha onlarca hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

Firmamız onarım, bakım ve montaj hizmetleriyle teknik servis olarak öne çıkmakta, yerinde ve zamanında çözümler üretmektedir. Teknik servisimiz aracılığıyla kombilerinizin, peteklerinizi ve klimalarınızın düzenli bakımını yaptırabilirsiniz. Periyodik bakım sayesinde hem ürünlerinizden en üst seviye verim alır hem de kullanım ömürlerini maksimum seviyeye çıkarırsınız. Enerji tüketimini azaltarak faturalarınızı düşürür, tasarruf edersiniz.

Klimalarınızda ve kombilerinizde karşılaştığınız bütün arızalarda bizi arayabilir, 7/24 destek talep edebilirsiniz. Uzman kadromuz bilgisayar destekli arıza tespitleri yapacak, noktasal tamir işlemleriyle sorunları ortadan kaldıracaktır.

Firmamız montaj hizmeti kapsamında yeni aldığını ürünlerin montajını yapmakta, yer değiştirilmesini istediğiniz ürünlerinizin yerlerini değiştirerek başarılı biçimde kullanımınıza sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR