• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güntekin Fidancılık

Adres :

İzmir Ödemiş Pirinççi Mah. İzmir » Ödemiş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kemal Güntekin

E-Posta Adresi :

guntekinkemal61@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 501 57 66

Whatsapp 2:

0 (534) 376 95 30

Tarım ve üretim bir ülkenin ana can damarlarından birisidir. Bu yüzden gıda ve besin üretimi profesyonel ve güvenilir bir süreç eşliğinde yapılması gereken önemli bir sektördür. Doğru fidan kullanımı ve doğru süreç eşliğinde bu fidanların yetiştirilmesi sayesinde hem kaliteli hem de verimliliği yüksek bir hizmet sizlere sağlanmış olacaktır. İşte bizler Güntekin Fidancılık olarak sizlerin profesyonel bir tarım ve üretim yapmanız adına gerekli olan kaliteli fidanların temini konusunda destek olmaktayız.

Güntekin Fidancılık olarak İzmir ilinin Ödemiş ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere bu süreçte gerekli olan profesyonel hizmetleri aktarmaktayız. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere vermiş olduğumuz kaliteli, güvenilir, verimliliği yüksek, cinsi sağlıklı, uzun yıllar sizlere üretim desteği sağlayabilecek, uygun fiyatlamalara sahip ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri neticesinde İzmir tarım hayvancılık alanında halkımız tarafından tercih edilen güvenilir ve modern bir fidancılık işletmesi konumuna gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek kalite standartları sahip hizmetlerin sizlere verilmesi adına gerekli emek ve çabayı göstermekteyiz.

Fidancılık işletmesi olarak sizlere limon fidanı, portakal fidanı, elma fidanı, üzüm fidanı ve daha akla gelebilecek olan birçok farklı meyve sebzenin profesyonel ve verimlilik değeri yüksek bir süreç eşliğinde sizlere ulaştırılmasını sağlamaktayız. Uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet süreci ile sizlere sağlamış olduğumuz bu hizmet sürecinde sizlerde bizleri tercih edebilirsiniz. Güntekin Fidancılık olarak sizlere gerekli hizmeti vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler