• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gürbüz Baba Kokoreç

Adres :

Güvenevler Mah.hüseyin Okan Merzeci Bulvarı No: 10 Yenişehir Mersin Mersin » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hulusi Gürbüz

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 436 44 33

Whatsapp 2:

0 (536) 885 44 00

Whatsapp 3:

0 (536) 436 44 33

Whatsapp 4:

0 (536) 885 44 00

Kokoreç ülkemiz lezzetleri arasında en farklı olanlardan birisidir. Pek çok kişinin ilk başta önyargı ile yaklaştığı ama bir sefer tattıktan sonra müptelası olduğu kokorecin kendine has bir hayran kitlesi vardır. Bu kişiler için kokorecin tadı hiçbir şeyle değiştirilemez. Fakat kokoreç konusunda ustalığın diğer bütün lezzetlerden daha önemli olduğunu unutmamak gerekir. Bu yüzden kokoreçten hoşlanmayanlar genel olarak iyi bir ustaya denk gelmemiş olanlardır. Mersin Yenişehir’de faaliyetlerine devam edien Gürbüz Baba Kokoreç işletmemiz ile en lezzetli menüleri sizlere sunuyor, başka hiçbir yerde tadamayacağınız harikaları tüketiminize sunuyoruz.

Mersin fast food sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak uzun yıllar önce yola çıktığımız ilk andan itibaren çok büyük bir boşluğu doldurduk. Kısa sürede de bölgemizin en çok tercih edilen yeme içme eğlence mekânı haline geldik. Fakat başarılarımızı, bulunduğumuz noktayı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisini, daha güzelini sizlerle buluşturmaya çabalıyoruz. Ürünlerimizin malzeme tedarikinden itibaren yoğun çaba sarf ediyor, kalite standartlarımızdan asla taviz vermeyerek en güvenilir yerlerden malzemelerimizi temin ediyoruz. Bu sayede sadece eşsiz lezzetlerin durağı olmakla kalmıyor, güvenilir lezzetlerin de adresi olmayı başarıyoruz.

İşletme olarak her biri alanında deneyim sahibi, tecrübeli, işini severek yapan bir kadroyla çalışıyoruz. Bütün personellerimiz müşteri memnuniyetini önemseyerek güler yüzlü hizmet ayrıcalığını sizlere sunmakta, en kaliteli lezzetler uygun fiyatlar ile tercihinize sunulmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR