• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gürsoy Global İş Makinaları

Adres :

İvedik Organize Sanayi Serhat Mahallesi 2286.sokak No: 53 Yenimahalle Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Gürbüz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gursoyismakinalari@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 179 72 69

Whatsapp 2:

0 (530) 179 72 69

Whatsapp 3:

0 (544) 220 70 06

Whatsapp 4:

0 (546) 957 82 50

Gürsoy Global İş Makinaları

Değerlerimizin başında karşılıklı güven gelmesi sebebi ile tamamen şeffaf bir şekilde hizmetlerimiz müşterilerimize karşı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz istemiş oldukları ihtiyaçlarının karşılanma aşamalarını adım adım takip edebilme imkanına kavuşmakta ve bu aşamalarda neredeyse gerçekleştirilen tüm harcamalara kadar her türlü bilgiyi elde edebilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin firmamıza ve hizmetlerine karşı tam manası ile bir güven beslemesinin önü açılabilmektedir. Müşterilerimizin tam manası ile güveni sayesinde firmamız bugünlerine gelebilmekte ve Türkiye’nin önder firması konumunu elde edebilmektedir.

Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Teknolojik gelişmelere açık olma, ekip çalışmasına önem verme, bulunduğumuz sektörde en iyisi olma, iş ve işçi güvenliği ile birlikte çalışanların da memnuniyetine önem vermeyi amaç edinen firmamız, sektörde bu vizyonları ile örnek firma olmayı hedeflemektedir. Firmamız bu doğrultuda ilerleme ve gelişmeyi sürecin bir parçası olarak görmekte ve sektörde yer alan tüm paydaşlar için değer üreten bir firma olarak var olmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR