• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Güvel Emlak-inşaat

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

-

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Güvel Emlak – İnşaat adlı firmamız Osmaniye ilinin Kadirli ilçesinde kurulmuş olup, hizmetlerini birmilyonnokta.com adresi üzerinden de sunan müşterilerinin bir numaralı dost firmasıdır. Gayrimenkul danışmanlığı, hizmet sağlanan bölgeyi iyi bir şekilde tanımak, müşterilerin taleplerini doğru anlamak ve kusursuz bir hizmet sağlayabilmek acısından deneyim gerektiren bir meslektir. Günümüzde birçok yatırımcı hizmet alanı olarak gayrimenkul danışmanlığını seçmektedir. Hizmet sağlanan bölgeye hâkim olmayan kişilerle yapılan çalışmalar genellikle istenmedik sonuçlara ve vakit kaybına sebep olmaktadır.

Firmamız olarak, Osmaniye emlak sektörünün en çok tercih ve tavsiye edilen firması olarak siz değerli müşterilerimizin bir gayrimenkul danışmanlığı hizmetinden beklediği her şeyi profesyonelce karşıladığımız bilinciyle çalışmalarımıza özgüvenli bir şekilde devam etmekteyiz.

Müşterilerimizin memnuniyeti ve beğenisini önemsemekteyiz. Bu sebeple müşterilerimize hizmet sağlarken dürüst ve ahlaklı bir şekilde hizmet sunma prensibiyle hareket etmekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz emlak pazarındaki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimize birçok farklı çözüm önerisi getirmekteyiz.

Daire satışı, ofis kiralama, arsa alım satımı, yapı inşaat ve gayrimenkul danışmanlığı işlerinde göstermiş olduğumuz performans sayesinde sektörümüzdeki boşluğu kısa sürede doldurmayı başardık. Bugün, sektörümüzde hizmet hayatına yeni başlayan firmalara örnek gösterilen büyük bir firma olarak müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Çalışanlarımız eğitimli, kültürü ve sektörümüzle alakalı konularda deneyim sahibi kişilerdir. Firmamız olarak, hizmetlerimizi müşterilerimizin bütçesine uygun bir şekilde fiyatlandırmaktayız.

Firmamızın müşteri iletişim numaralarını arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmek bizlere memnuniyet verecektir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR