• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güven Çatı İnşaat

Adres :

Akçakoca Düzce Düzce » Akçakoca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selçuk Kara - Erkan Kara

E-Posta Adresi :

guvencati81@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 464 03 93

Whatsapp 2:

0 (534) 464 03 93

Whatsapp 3:

0 (532) 486 68 83

Güven Çatı İnşaat ;

Çatı tadilatı, çatı tamiratı, iç dekorasyon, peyzaj, çevre düzenleme ve mutfak banyo dekorasyonu olarak Akçakoca Merkez de hizmet vermekteyiz.

Metal sektörünün lider firması konumunda olan Güven Çatı İnşaat firmamızın bulunduğu konumu muhafaza etmesindeki en önemli etmenlerden bir tanesi müşterilerimize göstermiş olduğumuz saygı ve memnuniyetlerini sağlama adına gösterdiğimiz özendir. Müşteri taleplerinin her defasında standart ve kalitede bir düşme olmaksızın ve tam zamanında karşılanıyor olması firmamıza olan güveni devam ettirmede oldukça etkilidir. Bunu sağlamak üzere faaliyet gösterirken yalnızca müşterilerimize karşı değil piyasadaki diğer aktörlere karşı da etik davranış ilkelerine bağlı kalınmaktadır.

Tüm çalışanlarımız kaliteli faaliyet sürecinin bir parçası kabul edilmekte ve her çalışan bu anlamda sorumluluk üstlenerek inisiyatif kullanmaktadır. Tüm çalışanlarımız standartlarımız doğrultusunda faaliyet göstermek ve sektöre yön vermek için gerekli beceri ve donanıma sahiptir. Firmamızın kaliteli hizmet amacının yanında müşterilerine verdiği değeri de gösteren bir başka amacı hizmeti uygun bir maliyetle sunmaktır. Uygun maliyetlerin yanına firmamızın şeffaf, dürüst ve açık olma ilkelerinin eklenmesi müşterilerimizin firmamıza duyduğu güveni artıran unsurlardır.
Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR