• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güven Mermer Atölyesi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hacı Çetin Kargın

Güven Mermer Atölyesi, Konya mermer ve granit sektöründe verdiği hizmeti birmilyonnokta.com üzerinden tanıtmaktadır. Mermer ve granit sektöründe farklı birçok çalışma gerçekleştirilmekte. Sektörde gerçekleştirilen çalışmalar doğrultusunda insanlar ihtiyaç ve isteklerine en doğru çözümleri bulmakta. İnsanların ihtiyaç ve isteklerinin değişmesi nedeniyle sektörde yapılan yeniliklere yenisi eklenmekte. Bizler de firma olarak bu yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştirmekteyiz.

Mermer ve granit geniş kullanım alanına sahiptir. Artık günümüzde farklı alanlarda mermer ve granit görmek mümkün… Mermer ve granit kullanımında farklı teknikler ön plana çıkıyor. Kullanım alanına uygun çalışmaların gerçekleştirilmesi için bilgi ve birikim sahibi ekipler çalışmalarını sürdürüyor. Bizler de sektörde verdiğimiz hizmet doğrultusunda bilgi ve birikim sahibi ekibimizle çalışmaktayız. Mermer ve granit kullanımıyla farklı çalışmalar düzenleyerek %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Mermer, farklı alanlarda farklı amaçlarla kullanılmakta... Geniş kullanım alanına sahip olan mermer bu sayede farklı tasarımlarla geliştirilmekte ve kullanıma hazır hale getirilmekte... Firma olarak farklı kullanım alanlarına uygun mermer tasarımı yapmaktayız. Mutfak tezgahı üretimi ve montajı, mezar taşı üretimi, basamak yapımı gibi çalışmalarımızla birlikte cami işleri, çeşme işleri gibi çalışmalarla da ilgilenmekteyiz. Farklı çalışmalarımız arasında duvar kaplama da yer almakta. Farklı tasarımlarla duvar kaplama işlemi gerçekleştirerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yüksek kaliteye sahip malzemeler kullanarak çalışmalarımızı özenle ve dikkatle tamamlamaktayız. Doğru ve uygun fiyata sunduğumuz çalışmalardan güvenle faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR