• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Güven Oto Elektrik Klima

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hasan Çolakoğlu

  • firma instagram

İstanbul Güngören’de hizmet verdiğimiz Güven Oto Elektrik Klima olarak sizlere daha yakın olmak için birmilyonnokta.com üyesiyiz. Oto elektrikçi, araçlardaki elektrik arızalarını bulan ve bu arızaların giderilmesi için yeni parçalarla bakım ve onarımlarını gerçekleştiren kişidir. Oto elektrik tesisatını döşeyerek gerekli ayarlamaları yapar.

İstanbul oto servis ve tamirhane olarak oto elektrik, klima dolum hizmeti ve park sensörü hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Araba insanların hayatında çok önemli bir yere sahiptir. Hayatımızda büyük kolaylıklar sağlayarak zaman tasarrufuyla ve konforuyla vazgeçilmez bir araçtır. Önemi bu kadar büyük olan arabalarınızı herkese emanet etmek istemezsiniz. Biz bu sektörde yıllardır hizmet vererek müşterilerimizin güvenini kazanmış bir firma olarak potansiyel müşterilerimizin her zaman rahatlıkla arabalarını teslim edebileceğinin garantisi vermekteyiz. Yılların verdiği bilgi birikimiyle ve elektrik alanında uzman olan ekibimizle ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktayız. Sürekli gelişen teknolojinin alanımızdaki her gelişmesini yakından takip ederek bu sektörde her zaman kaliteli hizmet sunan firma olmayı amaçlıyoruz.

Klima sistemi aracın direkt entegre sistemi olarak klima gazı sisteminin çalışması için gerekli bir etkendir. Klima gazı, soğuk hava oluşturmak için kullanılan bir gazdır. Yaz ayları için büyük konfor olan klimaların gaz dolumunu gerçekleştirmekteyiz. Araçlarınızın bir diğer önemli şeyi olan park sensörleri hizmetimiz ise sürücülerin park esnasında kolaylık sağlar. Park sensörü, park esnasında sürücüye sinyaller göndererek uyarma işlemi yapmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR