• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Güven Oto

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sefa Bozkuş

  • firma fb

Otomobil sektöründe nam yapmış olan Güven Oto isimli firma bundan sonra birmilyonnokta.com üyesi. Her insan muhakkak hayatında ulaşım sıkıntısı ile karşı karşıya kalmıştır. Bir yere çok acil yetişmemiz gerekir ve otobüs bekleriz gelmez, taksi bekleriz gelmez. İşte tam da bu çıkmazda keşke otomobilim olsaydı deriz ve maddi durumumuz elverişli ise hemen alıp bu dertten kurtuluruz. Evet, ulaşımda rahatlarız ve artık stres yapmayız. Dilediğimiz zaman, dilediğimiz yere gideriz.

Tek derdimiz ulaşım sıkıntısıyken bu sıkıntıyı da atlatırız; ancak her adımda yeni bir sıkıntı ve ihtiyaçla karşı karşıya kalırız. Araç sahibi olduktan sonra fark ederiz ki araç bakımı diye bir rutinimiz oluşmuştur. Bu rutini düzenli olarak uygulamadığımız durumda daha büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalmamız an meselesi. Adeta bir bebek gibi düzenli kontrole ve bakıma ihtiyacı olan araçlarımızda, muhakkak güvenilir bir firmayla çalışmalıyız.

İşinde gelişmiş, uzman, hızlı ve güvenilir olan Nevşehir oto bu konuda tüm ihtiyaçlarınıza cevap olmaya amade. Aracımın rutin bakımları için nereye gitsem diye düşünüyorsanız firmamız düşündüğünüzden çok ta uzakta değil. Yanı başınızdayız ve kaliteli hizmetimizi sizlere sunmak için beklemekteyiz. Bu firmayı daha önce hiç denemedim ve hiç deneyen kimse ile de karşılaşmadım diyerek yanılmayın lütfen. Alanımızda namımızla tanınmaktayız. Firmamızın açık adresi ve telefon numarası ana sayfamızda yer almakta. Arayıp randevu almayı unutmayınız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR