• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güven Pen Şanlıurfa

Adres :

Karşıyaka Mahallesi Gap Bulvarı No: 9 D: 10 Karaköprü Şanlıurfa Şanlıurfa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Fatih Çalışkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 582 14 14

Whatsapp 2:

0 (542) 582 14 14

Binaların dış çevre ile bağlantılı oldu açılıp kapanabile plastik yapıda olan ancak büyük özelliklere sahip yapılardır pimapenler. Dış çevre ile bina arası iletişim yolları olan bu alanlar havalandırma ve gün ışığından faydalanma adına her binada bulunur. Alada fazla sayıda kurum ve kuruluş hizmet sunarken kaliteli hizmeti güvenle birleştiren yer sayısı oldukça azdır.

Güven prensibi ile yola çıkarken müşterilerimize gereken kaliteyi her daim sunma adına yola çıkmadan önce onlarla belirlediğimiz yol üzerinden ilerliyoruz. İlerlerken her daim müşterilerimizin isteklerine kulak vererek yenilikçi olmaya devam etmekteyiz.

Şanlıurfa Merkez Güven Pen olarak müşterilerimiz ile bir aile olarak iş yapıyoruz. Bu sebepten güven temelli iş prensibimiz var iken diğer yandan uzman kadromuz ile oluşturduğumuz içerikler her daim sorun çözücü olmaktadır. Sunduğumuz hizmette yenilikçi olurken bunları dilekler çerçevesinde gerçekleştiriyor ayrıca da oldukça şeffaf hizmet sunuyoruz.

Üretim tekniklerimizi son teknoloji şekillerde sunarken bu sayede daha hızı üretim ile uygulamaya olanak bulma ile hızlı bir hizmet sunmanın verdiği keyif ile siz müşterilerimiz için deneyimimiz ile bulunuyoruz. Fiyatlandırması daha çok ürün ile alakalı olarak değişim gösterirken bunun için bilgilere erişmek için öncelikle bizlerle iletişime geçilmelidir. Hız kesmeden yoğun bir çalışma ile uzman kadromuzun da desteği sonucunda gerçekleştirmekteyiz. Binaların yapılarına uygun nitelik ve kalitede olan ürünler sonrasında sorun çıkmadan uzun zamanlar kullanılabilir.

Yılların verdiği bilgi ve beceriyi ev veya iş yerlerinize taşıyan firmamız Şanlıurfa Yapı Malzemeleri sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Yaşadığınız her alanı özelleştirmek için hizmet vermekte, sizlere konforu sunmaktayız. Farklı çeşit ve özellikte pimapenlerimizle ısıdan verim almanızı sağlamaktayız. Uzun ömürlü ürünlerimizle dayanıklılık sorunu yaşamayan müşterilerimiz firmamızdan memnun kalmakta, çevrelerine de ürünlerimizi önermektedir. Yalıtım sağlayan ürünlerimizle mekanlarınızı olumsuz dış koşullardan korumakta bu sayede sizlerin beğenisini kazanmaktayız. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıkan firmamız adımlarını bu hassasiyetle atmakta hep daha iyisini başarmak için çalışmaktadır. Son teknoloji ürünleri bünyemize katmakta, sizlere daha iyi hizmet etmek için gelişmelerin takipçisi olmaktayız.

Yüksek yalıtımlı, kaliteli, uzun ömürlü, ürünlerimizin profesyonel ekibimiz tarafından kolayca kurulumu yapılıyor, sizlerin kullanımına hazırlıyoruz. Ürünlerimize olan güvenimizle işimizi şeffaflıkla yapıyor sizlerin takdirini kazanıyoruz. Her bütçeye uygun fiyat seçeneklerimiz ile ürünlerimize ulaşımı kolaylaştırıyoruz. Ürünlerimizin imalatı, montajı bakımı zor olmadığından tüm ürünlerimizi, ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak amacı ile üretiyoruz.

Misyonumuz; çalışanlarımızla ortak hareket ederek bilgi birikimimizi katlamak, yeni ürünler elde etmektir. İhtiyaçlarınızı estetikle buluşturmak modern ürünler ortaya çıkarmaktır. Teknolojinin getirdiği tüm imkanlardan yararlanarak sizlerin beğenisini kazanmaktır.

Vizyonumuz; dürüstlüğümüzden hiç vazgeçmeyerek müşterilerimize her zaman kaliteli ürünler sunmaktır. Girişimcilik ruhumuzdan taviz vermeyerek sektörde tek olmaktır. Açık, samimi bir çalışma ortamında çalışanlarımızla yeni başarıların peşinde olmak hep daha iyisini hedeflemektir.

Konutlarda veya işletmelerde dış ortamla bağlantıyı sağlayan pencereler günümüzde neredeyse her alanda PVC sistemleri ile kullanılmaktadır. Klasik olarak gün ışığından yararlanma imkanı sağlayan pencereler, günümüz teknolojisi ile ısı geçirmez ve yalıtımlı bir şekilde üretilmektedir. Bu sayede özellikle kış ve yaz mevsimlerinin iklim koşullarından en düşük düzeyde etkilenme şansına sahip olursunuz. Bu yapıyı Şanlıurfa'da elde edebilmeniz için Karaköprü ilçesinde yer alan Güven Pen Şanlıurfa olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Güven Pen Şanlıurfa firması olarak Şanlıurfa yapı malzemeleri sektörü içerisinde çok uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Bu sayede işletmelerde veya ihtiyaç duyulan konutlarda birçok farklı işlem için malzeme ve uygulama imkanları sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetler arasında PVC sistemleri, kapı pencere sistemleri, pimapen tamiri, montaj, alüminyum doğrama, PVC dekorasyon, cam montajı ve balkon teras kapama gibi işlemler bulunmaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz işlemlerde en yüksek malzeme kalitesiyle uygulamalar sağladığımız için en yüksek kaliteli sonuçlar elde edilmektedir. Bu sayede gerçekleştirdiğimiz her uygulama çok uzun yıllar sapasağlam bir kullanım sağlamaktadır. Eğer Şanlıurfa ilinde bu hizmetleri talep ediyorsanız, sahip olduğunuz her yapıda firmamız üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Firmamız yapılarda detaylı bir inceleme gerçekleştirilmesi sonrasında sizin için bu uygulamaları sağlayacaktır. Uygulamalar kapsamında profesyonel ekibimiz çeşit çalışmaları ve incelemeleri sağlayarak net ölçüler ve tasarımlar ile işlem sağlar. Son teknoloji ile üretilmiş malzemelerin kullanıldığı bu uygulamalarda uygun fiyat garantisi de sağlanmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR