• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güven Tel Çit Demir Doğrama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Dede

Güven Tel Çit Demir Doğrama firmamız Bursa Mudanya’da faaliyet göstermekte, siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarını daha güvenli, daha konforlu, daha estetik ve daha kaliteli hale getirmek için çalışmaktadır. Bizler yıllar önce büyük bir heyecanla yola çıktık ve bölgemizde dünya standartlarında çözümlere imza atmak niyetiyle yola çıktık. Kısa sürede farkımızı ortaya koyarak başarı basamaklarını büyük bir hızla tırmandık ve kısa sürede Mudanya’nın en çok tercih edilen ferforje firması haline geldik. Yine de başarılarımızı hep daha ileriye taşıyor, hep daha kalitelisi ve hep daha estetiği için çaba sarf ediyoruz.

Bursa ferforje ve metal dekorasyon sektörünün öncü firmalarından birisi olarak bizler koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da memnuniyet oranlarınızı %100 seviyesinde tutmaya çabalıyoruz. İhtiyaçlarınızı mühimsiyor, isteklerinizi ve tercihlerinizi göz önünde bulundurarak her ne yapılması gerekiyorsa başarıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. Tamamı işin mutfağında yetişmiş, tecrübeli, deneyim sahibi, işini özveriyle yapan ve güler yüzlü hizmeti temel alan bir ekiple çalışıyoruz. Başarının ekip ruhuyla geldiğini biliyor, buna binaen çalışmalarımızı zenginleştiriyoruz.

Güven Tel Çit Demir Doğrama olarak sürekli güncellenen, modası değişen ve gelişen bir sektörde çalışıyoruz. Yenilikleri yakından takip ediyor, en modern altyapıyla kişiye özel, mekana özel projeler geliştiriyoruz. Hepsi birbirinden kaliteli, estetik ve uzun ömürlü işler yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR