• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güvenç Otomotiv

Adres :

Yeni Mahalle Camalpasa 5310 Sokak Cadde No: 4 Perşembe Apartmanı Altı Akdenız/akdeniz/mersin Mersin » Akdeniz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuncay Mamuk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@guvencotomotiv.com.tr

Whatsapp 1:

0 (532) 273 83 94

İşyerimiz 1975 yılında Ziraat Mühendisi Mehmet Yaşar GÜVENÇ tarafından kuruldu. Ustalığını yaptığım bu işletmeyi 01.01.1980 yılında devir aldığım günden beri işletmekteyim.

Mersin Endüstri Meslek Lisesi Sanat Okulu MOTOR bölümü mezunuyum. Mesleki eğitimimi TOFAŞ yetkili servislerinde pekiştirdim. Ustalık belgesi ve Usta Öğretici belgesi ve sertifikaları sahibiyim.

Mersin şehir merkezinde gar (istasyon) mevkiinde halen faaliyetine devam etmekte olan Liman Vergi Dairesine 6110137637 vergi sicil numarası ile AKDENİZ BELEDİYESİ’nden ruhsatlı Mersin Ticaret Sicil Sanayi Odasına 30653 oda sicil numarası ile Mersin Ticaret Sicil Memurluğuna 28308 sicil numarası ile kayıtlı , TSE Belgeli TUNCAY MAMUK – GÜVENÇ OTOMOTİV ÖZEL SERVİS ve YEDEK PARÇA ünvanlı iş yerimi her biri kendi branşında kalifiye olmak üzere 6 (altı) kişilik ekibim ile birlikte, her marka binek aracın motor, mekanik, ön düzen, balans ayarı, kaporta, boya, elektrik ve klima bakım ve dolumlarının yanısıra Mersin’de aracınıza far parlatma ve far temizliği uygulaması yapmaktayız.

Ayrıca 2016 - 2017 ve 2017 - 2018 yılları için Adalet Bakanlığınca MERSİN İLİ OTOMOTİV BİLİRKİŞİSİ ( HUKUK ) (OTOMOTİV HASAR VE FİYAT TESPİTİ -MOTOR - ÖNDÜZEN KAPORTA BOYA HASARLARI TESPİTİ - YEDEK PARÇA UZMANI) olarak görevlendirilerek bu görevi yerine getirmekteyim.

İşyerimiz yukarıda belirtmiş olduğum işlerle ilgili her türlü elektronik, mekanik ve teknik destekli teçhizata sahip durumdadır. İşyerimize bakım ve tamir amaçlı bırakılan araçların tamir süreci ve test sürüşü aşamalarında oluşabilecek her türlü hasarlara ilişkin tam teminatlı sigorta poliçesine sahiptir.

Kaporta ve boya hasar işlemlerinde anlaşmalı sigorta şirketleri ile çalışmaktayız. Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri…. Dir

Ücretsiz olarak yaptığımız hizmetler

Yerinden araç alma 7/24 Yol Servisi Ücretsiz lastik kontrolü Şehir içi ücretsiz araç çekimi Ücretsiz müşteri ulaşım servisi Ücretsiz son kontrol Ücretsiz araç yıkama

Ayrıca Facebook Sayfamızdan da takip edebilirsiniz...

FACEBOOK

Türk Standartları Enstitüsü

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR