• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güzel Garage Oto Kurtarma

Adres :

İslam Bey Mahallesi Küheylan Sokak No : 47 İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Duran Güzel

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 780 08 58

Her an güvenebileceğiniz çözümleri ile firmamız, Güzel Garage Oto Kurtarma, birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Şehir içinde ya da şehirlerarası yollarda, her an yanınızda olacağına inanacağınız hizmet anlayışımızla güvenle seyahat etmeniz için çalışıyor, haftanın her günü, günün her saati ulaşabileceğiniz uygun hizmetler sunuyoruz. Firma olarak sizin güvenliğinize öncelik veriyoruz. Nerede olursanız olun, hangi marka aracınız olursa olsun, her an her konuda yardıma hazırız.

Artan trafik ve otomobillerde kullanılan teknolojinin gelişmesi ile özellikle sıkışık trafikte aracınızda bir arıza meydana gelmesi gün geçtikçe daha çok karşılaşılan sorunlardan biri haline gelmiştir. Anlık olarak oluşan arıza sebebi ile aracınız kendini kilitleyerek hareket etmeyi durdurmakta bu da yolda kalmanıza sebep olmaktadır. Her ne kadar bu uygulama aracınızı korumak amacıyla geliştirilmiş olsa da yolda kalmanın verdiği huzursuzluk ve olumsuzlukları yanında getirmektedir. Bu durumun farkında olan bizler, bu olumsuz durumları en iyi şekilde atlatmanız için profesyonel ekibimizle çalışıyor, her an yanınızda olmak için uğraş veriyoruz.

İstanbul yol yardım sektöründe faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri hep en iyisini sunmayı hedeflemekteyiz. En son geliştirilen teknolojiye sahip çekici araçlarımız, profesyonel, nerede ne yapması gerektiğini iyi bilen ve sürekli kendini daha iyi yardım sağlamak için geliştiren ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla hizmetinizdeyiz. Hasarlı ya da hasarsız tüm araçlarınız için, aradığınız kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR