• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Haccam Metin / Ayşe Kaya

Adres :

Kızılcaoba Mahallesi Merve Sokak No: 6/2   Elbistan / Kahramanmaraş Kahramanmaraş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Kaya / Ayşe Kaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

firma@birmilyonnokta.com

Whatsapp 1:

0 (546) 563 85 88

Whatsapp 2:

0 (541) 616 86 96

BiZ HACAMAT METİN KAYA VE AYŞE KAYA OLARAK, Tamamen Bitkisel Yollarla Damar Tıkanıklığı, Kanser, Bel Fıtığı ve Boyun Fıtığı, Kısırlık Basur, Depresyon, Epilepsi Damar Sıkışması, Kalp Damar Hastalıkları, Diabet ve Şeker Hastalığı, Migren, Hacamat ve Sülük Tedavisi Hizmetleri Vermekteyiz.

Tedavilerimizi Bitkisel Yollarla Yan Etkisiz Bir Şekilde Yapmaktayız.

Çarşamba -Cuma - Cumartesi günleri hacamat olmaktan kaçının (hadis'i şerif).Hacamatolacağımız gün 3 saat önceden hafif kahvaltı, bal reçel çorba olabilir. Midenin boş olması gerekir. 1 gün önceden hayvansal gıda yenilmemesi ve cinsellik olmaması gerekir.HACAMATUYGULAMASIYAPILDIKTAN sonra DİKKAT 48 saathayvansal gıda tüketimi yapılmaması, evliler için 48 saat cinsel ilişkide bulunulmaması, uygulama yapılan yerlere pamukla sirke bir defaya mahsus sürmek sünnettir.Hacamat70 hastalığa şifadır. Örn.Migren,Sünizit,Kollestrol,Yüksek tansiyon,Şeker,Sırt ağrıları,Bel ağrıları,Diz ağrıları,Kadın hastalıkları,Romatizma,Ruhi sıkıntılar gbi daha birçok hastalıklara şıfadır.HACAMATOLUN ŞİFA BULUN,HACAMATBÜYÜK SÜNNETLERDENDİR.

HacamatNedir ?

Hacamatİki omuz arasından, belden, kalp karşısından, bacaklardan, sırttan, başın arka tarafından veya vücudun herhangi bir yerinden tedavi maksadıyla şişe, bardak, veya boynuzla etle deri arasındaki kirli kanları, iltihapları, sarı suları aldırmaktır.Peygamberimiz (s.a.s)'in tavsiyelerinden ve bizzat tatbik ettiği sünnetlerindendir.Hacamatta maksat, derinin altındaki akıcılığı olmayan pıhtılaşmış kirli kanı ve dokular arasındaki sıvıda biriken atıkları dışarı atmak ve kanın rahatça dolaşmasını sağlamaktır.

METİN BEY VE AYŞE HANIM KAHRAMANMARAŞ genelindehacamat ve sülük tedavisigörmek isteyen danışanlarına, hizmet vermektedir. Yapılan hizmet hijyenik ortamda ve sünnete uygun olup, kullanılan malzemeler tek kullanımlık ve kişiye özeldir

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR