• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hacıalioğlu Çiğköftecisi

Adres :

Gülbahar Hatun Mah. İnönü Büyük İş Merkezi No: 38/d Trabzon/ortahisar Trabzon » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Yalçın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

suleymanyalcin671@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 792 85 20

Çiğköfte ülkemizin en özel lezzetlerinden birisidir. Geçmişi asırlar öncesine dayanan çiğköfte, son yıllarda çok büyük bir üne kavuşmuş, bütün il ve ilçelere; hatta yurt dışına dahi yayılmıştır. Fakat çiğköftenin tanınırlığının artması ile lezzetinin sabit kalması aynı oranda olamamıştır. Bu yüzden de pek çok kişi hakiki çiğköfte lezzetinden mahrum kalmaktadır. Trabzon merkezde faaliyet gösteren Hacıalioğlu Çiğköftecisi işletmemiz ile bizler yıllar önce bölgemizde bu boşluğu doldurmak ve bölgemiz halkına özlenen çiğköfte ile buluşturmak için yola çıktık. Kısa sürede de hedeflerimize ulaşarak bölgemizin en çok tercih edilen yeme, içme ve eğlence mekânı haline geldik. Ama bizler başarılanımızı hiç bir zaman yeterli görmüyor, hep daha iyisi ve daha güzeli için emek sarf ediyoruz.

Trabzon fast food sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak yola çıktığımız ilk günden bu yana daima kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Çiğköftenin en leziz halini her gün taptaze şekilde hazırlayıp servis ediyoruz. Fakat ürünlerimizi yalnızca çiğköfte ile sınırlı tutmadık. Bu yüzden hamburger çeşitlerini, süt mısırlarını, sigara böreği çeşitlerini, sabah kahvaltısı çeşitlerini, dondurmaları, tostları, künefeleri, kahveleri ve çok daha fazlasını en güzel şekilleriyle hazırlıyoruz.

İşletme olarak önceliği daima sizlerin memnuniyetinize veriyor, ihtiyaçlarınız ve tercihleriniz doğrultusunda sevdiklerinizle birlikte en güzel lezzetleri tadıp hoş sohbetler edebileceğiniz bir konsept oluşturmuş bulunuyoruz. Toplu organizasyonlarınız için başarıyla sipariş kabul ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR