• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hadise ( Manisa Bayii )

Adres :

Nişancıpaşa Mah. Seyfettinbey Cad. No26/a Şehzadeler/manisa Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aydın Bozkurt

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aydin5860.ab@gmail.com

Manisa giyim sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen firmalarından biri olan Hadise ( Manisa Bayii ) ailesi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Moda sektörünün her zaman değiştiğini ve zaman içerisinde değiştiğini biliyoruz. Bizler sizlerin her zaman en güncel ve en modern hizmetleri alabilmenizi sağlamak için sektördeki yerimizi almış bulunuyoruz.

Moda sektöründeki hızlı değişimleri yakından takip ederek sizlere daima en yeni gelişmeleri aktarıyor ve sizler için yenilenmeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Alanında uzman, işini severek yapan ve moda sektörüyle yakından ilgili çalışma arkadaşlarımız ile sizler için en iyi seçenekleri büyük bir özenle sunuyoruz.

Geniş ürün yelpazesinde her zevkten ve her tarzdan müşterimize hitap eden ürün çeşitliliğimiz ile sizlerin her zaman zarif ve şık görünmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. En kaliteli ürün ve kumaşlardan üretilmiş kıyafetlerimiz ile içinde kendinizi iyi hissedebileceğiniz seçenekleri sizlerle buluşturuyoruz.

Modaya dair son gelişmeler mi yakından takip edebileceğiniz mağazamızda sizler için en iyi hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Kendimizi daima geliştiriyor, yeniliyor ve çağın gerisinde kalmamak için gerekli tüm imkânları yerine getiriyoruz. En iyi hizmetleri alabileceğiniz mağazamızda sizleri ağırlamaktan büyük bir onur duyuyoruz. Bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşarak detaylı bilgi alabilir, merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR