• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Hakan Özbak Hair Studio

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hakan Özbak

  • firma instagram

Sadece saçlarınıza odaklanacak ve sadece saçlarınızdaki güzelliği ortaya çıkaracak şekilde özel bir işletme sizin için çok daha avantajlı bir yapı oluşturacaktır. Bu tip bir işletmeye Adana Çukurova ilçesinde ulaşmak istiyorsanız, Hakan Özbak Hair Studio olarak sizlere hizmet veriyoruz. İşletmemiz Adana kuaför sektörü içerisindeki en özel işletme yapılarından birine sahip olarak, saçlarınızdaki aradığınız dokunuşu sağlamaktadır.

Hakan Özbak Hair Studio işletmesi olarak güzellik ve kişisel bakım noktasında sizlere öncelikle saçlarınızdaki en etkili hizmetleri sağlıyoruz. Bu noktada gerçekleştirdiğimiz işlemler arasında; saç botoksu, saç tasarımı, gelin başı, nişan başı, gelin makyajı, kişisel bakımı ve saç düzenleme işlemleri yer almaktadır.

Firmamızın gerçekleştirdiği her işlem sayesinde saçlarınız bambaşka bir görünüme kavuşurken, daha nitelikli ve özel bir görüntü elde edeceksiniz. Aslında sadece saçlarınızda değil güzelliğiniz için de dokunuşlar gerçekleştirilmesi ile birlikte makyaj ve cilt bakımı konusunda da avantaj sağlayacaksınız.

Firmamız sizlere hizmet sunabilmek için çok uzun yıllardır profesyonelliğe çok yüksek özen göstererek, muhteşem bir ekip kurulumu gerçekleştirmiştir. Bu ekip sayesinde gerçekleştirilen her uygulama birebir olarak sizin katılımınız ile en iyi sonuçları ortaya çıkarmaktadır. Günümüze kadar gerçekleştirdiğimiz birçok saç uygulaması sayesinde kadınlarda ne kadar estetik sonuçlar elde ettiğimizi çok rahat bir şekilde birçok noktada görebilirsiniz. Bu sayede siz de saçlarınızdaki bu özel dokunuşu işletmemizden 365 gün talep edebilir ve saçlarınızı güvenilir ellere teslim edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR