• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hakan Usta Baklavaları Kumluca Şubesi

Adres :

Bağlık Mah. Gödene Cad. Özbey Apt. 19/b Antalya » Kumluca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Yılmaz

E-Posta Adresi :

sy7381052@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 554 45 54

Hem kaliteli, hem güvenilir hem de lezzetli pastane ürünlerini müşterilerimiz ile buluşturan Hakan Usta Baklavaları Kumluca Şubesi isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Doğum günleri başta olmak üzere, yıldönümleri, sevgililer günü, anneler veya babalar günü gibi özel kutlamaların vazgeçilmezi olan yaş pastalar, kişiye özel olarak hazırlandığında ayrı bir anlam ve önem kazanmaktadır.

Hakan Usta Baklavaları Kumluca Şubesi olarak hizmet verdiğimiz Antalya pasta ve pastane sektörümüzde birbirinden özel ve birbirinden lezzetli kişiye özel yaş pastalarımızı müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Özel işlemeli ve tasarım çalışmalarımız ile her yaşa ve her zevke hitap edebilecek pasta seçeneklerimizle sektörümüzde güvenin adresi konumunda yer almaktayız.

Sadece yaş pastalar üzerinde değil kuru pasta çeşitlerimiz sayesinde de hem tatlı hem de tuzlu ürünleri içeren geniş yelpazemizle müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Türk kültürünün en vazgeçilmez tatlıları arasında ilk sıralarda yer alan baklava çeşitlerimizi de müşterilerilerimize sunmakta olup, bünyemizde soğuk baklavadan cevizli baklavaya kadar bulunan geniş ürün skalamızı müşterilerimize sunmaktayız. Alo paket ve kilo ile sipariş hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçları olduğu her an onların yanlarında yer almaktayız.

Ürünlerimizde 1.sınıf kalitedeki, Sağlık Bakanlığınca onaylı malzemeleri kullanmakta olup üst düzey hijyen kuralları ile imalatlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Alanında uzman kadromuz ve dinamik çalışma arkadaşlarımızla birlikte müşterilerimizin memnuniyetlerini arttırarak daha geniş kesimlere hizmet ulaştırmak amacıyla çalışmalarımızı kesintisiz olarak sürdürmeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler