• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hakk Eri Doğal Ürünler

Adres :

Burmalı Mah. Yeni Saraçlar Caddesi No: 16/a Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Habib Ömer - Ramazan Koçer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ramazan.kocer.9828@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 951 46 95

Whatsapp 2:

0 (543) 323 39 03

Whatsapp 3:

0 (553) 896 15 12

Hakk Eri Doğal Ürünler ailesi olarak birmilyonnokta.com bünyesinde yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Her zaman doğallıktan gelen güzelliğe ve sağlığa inanan firmamız, ürün satışlarını ve hazırlanma aşamalarını her zaman bu ilke doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Afyonkarahisar doğal ürünler satışlarını büyük bir başarıyla sürdüren firmamız, alanında rakipsiz hizmetler sunmaktadır.

Faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz Afyonkarahisar ilinde, bu memlekete özgü olan birçok yöresel ürünü müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Firmamız Hakk Eri Doğal Ürünler ailesi olarak sizlere birçok farklı kategoriden onlarca ürünü bir arada sunuyoruz. Doğal sabundan kuruyemişe, ev yapımı salçadan peynir çeşitlerine kadar birçok doğal ürünü en kaliteli haliyle müşterilerimize sunuyoruz. Hizmet kalitemizi ve ürün çeşitliliğimizi her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz.

Firmamız çalışma prensibini öncelikli olarak nitelikli ve taze ürün satışı gerçekleştirmek üzerine kurmuştur. Bu doğrultuda siz değerli müşterilerimize her zaman taze ve birinci sınıf kalitedeki doğal ürünleri sunmayı amaçlıyoruz. Satışını yaptığımız her ürün hijyen standartları çerçevesinde doğal yollardan elde edilerek, usulüne uygun bir şekilde paketlenmektedir.

Sizlere kaliteli hizmet süreçleri yaşatarak memnuniyetinizi sağlamak için elimizden gelen hizmetin en iyisini sağlamaya devam ediyoruz. İhtiyaç duyabileceğiniz her alanda sunmuş olduğumuz doğal ürün yelpazesi ile rakiplerimizden sıyrılarak, üstün kalitede ürün hizmet sunuyoruz. Sizler de her türlü ihtiyacınız için doğal ürün satışları gerçekleştiren güvenilir bir firmadan alışveriş yapmak istiyorsanız, sizlere memnuniyetle yardımcı olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR