• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Haksever Beton Delme Kesme Sistemleri

Adres :

Zafer Mah.2309 Sokak No: 5 Bucaizmir İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Haksever

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

haksever74@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 111 38 06

Whatsapp 2:

0 (542) 512 82 32
haksever Beton Delme Kesme Sistemleri ali haksever 05061113806 (watsapp) 05425128232 (watsapp) haksever74@gmail.com www.hakseverbetondelmekesme.com Zafer Mah.2309 Sokak No:5 Buca İzmir türkiye geneli www.facebook.com/haksever.betondelmekesme/?ref=py_c beton delme beton kesme
BETON DELME
Muhtelif çaplarda, darbesiz, istenilen yerde, sessiz ve temiz, demir donatısıyla birlikte, betonarme döşeme ve perdelerde, her türlü açılım ve tadilat için karot delme tekniğinden yararlanılı r. BU SISTEMLE: KALORIFER TESISATI, BACA DELIKLERI, KAPI-PENCERE AÇILIMLARI PIS-TEMIZ SU GIDERLERI DOĞALGAZ DELIKLERI HAVALANDIRMA-ASANSÖR- MERDIVEN BOŞLUĞU AÇILIMLARI YAPILABILMEKTE, DEMIRLI-DEMIRSIZ HER TÜRLÜ BETONDA ISTEDIĞINIZ AÇIDA(45-90), DUVARDA, YERDE, ÇATIDA, BALKONDA, HER NOKTA DA ÇALIŞILMASI MÜMKÜN OLMAKTADIR. Önceden bırakmalarda, yanılmalar Çekiçle murçla çalışmada kaymalar, büyük delik açılması beraberinde Matkapla çalışmada uç kırılması, kayma, makine arızası, Demir engeli, Zaman kaybı İşçilikte yüksek maliyet getirmektedir. Halbuki karot sistemi, bu maliyetleri düşürmekte, zamandan ve işçilikten tasarruf sağlamakta; temiz, düzgün satıhta, istenilen çapta delme imkanı sağlamaktadır.
BETON KESME
Demir donatılı veya donatısız beton zeminlerde, beton kalınlığının 65 cm yi aşması durumunda, beton kesme makinaları soruna cevap verememektedir. Bu gibi durumlarda karot makinaları ile kolay sessiz ve güvenli bir şekilde kesilmesi istenilen beton zemin,temel yada perde beton, çürütme yöntemi ile kesilebilmektedir. Bu sistemin avantajları çok fazladır : 65CM DERINLIĞI VEYA KALINLIĞI AŞAN HER TÜRLÜ BETON KESIMLERI İNŞAAT TEMELLERININ KESILIP KALDIRILMASI KAPI-PENCERE AÇILIMLARI PERDE VE DÖŞEME KESIMLERI ŞAFT AÇILIMLARI YAPILABILIR.
POLIÜRETAN ENJEKSIYON SISTEMLERI
Poliüretan enjeksiyon sistemi tek kompenentli çözücü içermeyen poliüretan su sızıntılarının oluştuğu betonda boşluklara ve kılcal çatlaklara enjekte edilmesiyle uygulanan sistemdir. Basınçlı makinalarla enjeksiyonu yapılan malzeme beton içinde sıkışır ve kısa süre içinde prizlenir. Betonu ve içindeki donatıyı suyun olumsuz etkilerinden korur. BAŞLICA KULLANIM ALANLARI : TÜM YAPILARIN ZEMIN BETONLARINDA SU GIRIŞLERININ ÖNLENMESINDE, DIŞARIDAN MÜDAHALE EDILEMEYEN TEMEL PERDE BETONLARIN IZOLASYONUNDA, SU DEPOLARINA DIŞARIDAN SIZAN SULARIN ENGELLENMESINDE, YÜKSEK KATLI BINALARDA DIŞARIDAN MÜDAHALE EDILEMEYECEK HALLERDE IÇERIDEN UYGULAMADA, KLASIK IZOLASYON YAPILAMAYACAK TAŞ DUVAR VE ZEMINLERDE, SUYUN GELDIĞI YÖNDEN MÜDAHALE EDILEMEYECEK DURUMDA OLAN YATAY VE DIKEY TÜM BETONLARDA UYGULANMAKTADIR.
YAPI ONARIM İŞLERI
Beton bir yapıda, zamanla oluşabilecek küçük çatlaklar, gözle görülen yarık ve oyukların, kırıkların tamiri, granit, mermer seramik gibi iç ve dış mekanların yatay ve düşey uygulamalarında, sonradan doğabilecek kırılma, çatlama, dökülme ve değişme durumunda, uygun olan yapı harçları(kimyasal yapı harçları, çimento esaslı yapı harçları, mekanik bağlayıcılar, epoksi reçineleri, çimento şerbeti) ile tadilat ve onarımıdır. Beton onarımı. Görünür yüzeyli betonların ve yüzeylerin onarımı. Yapısal onarımlar. Kırık ve çatlakların onarımı olarak ele alır. Her uygulama, gerekli görülen tamirat ve onarım esaslarına göre değişkenlik göstermekle birlikte kullanılacak malzeme, harç ve reçinelerde farklı olacaktır. YAPISAL ÇATLAKLAR: BU TIP ÇATLAKLAR,YAPININ IŞLEVI GEREĞI TAŞIMASI ZORUNLU GERILMELERDEN KAYNAKLANIR VE TEHLIKE ARZEDERLER. BETONUN DÖKÜM VE KOŞULLARI ILE ILGILERI YOKTUR. UYGULAMA KÖKENLI ÇATLAKLAR: BU TIP ÇATLAKLAR TAZE VEYA YAŞLANMIŞ BETONDA GÖRÜLÜR. A. TAZE BETON ÇATLAKLARI; TAZE BETON ÇATLAKLARI , BETONUN KALIBA YERLEŞMESINDEN HEMEN SONRA GÖRÜLEN ÇATLAK TÜRLERI OLUP,10 CM ERIŞEN DERINLIKTE VE 1-200CM UZUNLUKLAR OLABILIR. B. YAŞLANMIŞ BETON ÇATLAKLARI; BU TIP ÇATLAKLAR, DEĞIŞIK YAŞ GRUPLARINDAKI(30 GÜN -30 YIL)BETONLARDA GÖRÜLEBILIR. ÇATLAKLAR,FIZIKSEL VEYA KIMYASAL KÖKENLIDIR.BUNLAR ÖNCE KILCAL GÖRÜNÜMDE,ARDINDAN BÜYÜYEN VE BIRLEŞEN ÇATLAKLARDIR.ÖNLEM ALINMADIĞI TAKTIRDE BETONARME ELEMANLAR TAMAMEN TAHRIP OLABILIR.
FILIZ EKME
Betonarme yapılara yeni elemanlar eklenmesi, güçlendirme amacı ile çerçeve aralarına perde duvar konulması gibi uygulamalar eski beton ile yeni betonun kaynaştırılmasını gerektirir. Bu kaynaşma eski ve yeni betona ankrajlanmış filiz donatıları ile yapılabilir. Eski betonun içine yeni donatı koymak için eski betonda bir delik açılır. Daha sonra kimyasal epoksi ile ankraj çubuğu açılmış olan deliğe çakılır. Sonrasında beton saplama - çelik cıvata - demir filizi ile reaksiyona geçerek uygulama işlemi gerçekleştirilir. BAŞLICA UYGULAMA ALANLARI: SPOR SALONLARI - SINEMA SALONLARI DEMIR FILIZI SAPLAMALARI AĞIR IŞLEVLI DÜBELLEMELER MAKINA MONTAJLARI - KOLTUK MONTAJLARI - RAY MONTAJLARI TÜNEL KALIP UZAY ÇATI SISTEMLERI ANKRAJMANLARI. GIBI ALANLARDA “FILIZ ANKRAJ UYGULAMALARI” YAPILMAKTADIR.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR