• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hakuna Matata Cafe Lounge

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Akdağ

Hakuna Matata Cafe Lounge olarak Antalya Alanya’da faaliyet gösteriyor, farklı ürün ve hizmet konseptlerimizle öne çıkıyoruz. Yılların bilgi, birikim ve tecrübesini her geçen gün daha ileriye taşıyoruz. Kısa sürede yeme içme ve eğlence alanında bölgenin en çok tercih edilen, en fazla tavsiye alan işletmesi haline gelsek de bulunduğumuz noktayı hiçbir zaman yeterli görmüyor, hep daha iyisini yapabilmek için çaba sarf ediyoruz. Her biri alanında deneyimli, tecrübeli, gelişime açık bir kadroyla çalışıyoruz. Deneyimli ustalarımızı daima en doğal malzemelerle buluşturuyor, üst düzey ürünlerin ortaya çıkması için gerek ürünlerimizin hazırlandığı koşullar itibariyle gerekse malzemeleri itibariyle hijyene azami dikkat ediyoruz. Et ve et mamullerimizin teminin belirlemiş olduğumuz kalite standartlarının dışına çıkmıyor, müşterilerimizi her zaman en sağlıklı ürünlerle buluşturuyoruz.

Antalya restaurant sektörü içinde sürekli kendimizi geliştiriyor, değişen tercihlere en iyi şekilde karşılık verebilmek adına özellikle teknoloji alanında meydana gelen yenliklerin işletmemiz bünyesinde oldukça kısa sürede hayat bulmasını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi gözetiyor, tam zamanında, en doğru çözümleri üretmekten çekinmiyoruz. Deniz manzarası eşliğinde deniz mahsulleri ve daha onlarca çeşit haricinde benzersiz kahvaltı keyfi sunuyoruz.

İşletme olarak restoran hizmetlerimiz haricinde jeep safari turları, tekne turu, toplu turlara özel geziler, turist gezileri, safari turları ve çok daha fazlasını da tercihe sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR