• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Halisoğulları Et & Tavuk Şarküteri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İlhan Kartalmış

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

İstanbul / Avcılar’ da faaliyet gösteren firmamız siz değerli müşterilerimize et ve et ürünlerini sunmak adına hizmet vermektedir. En kaliteli ve en sağlıklı et ve et ürünlerini gözünüz kapalı tercih edebileceğiniz firmamız kapılarını sonuna kadar sizlere açmıştır. Firma olarak sektöre adım attığımız günden itibaren en kaliteli üretim ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile sağlam adımlarla yolumuzda ilerliyoruz.

Deneyimli ve tecrübeli kasaplarımızın bulunduğu bünyemizde, büyük ve küçük baş hayvanların kesiminden tutun da temizleme, parçalama ve paketlemeye kadar olan bütün hizmetleri en hijyenik koşullar altında ilerleten bizler, en tercih edilen ve beğenilen firmalar arasında yer alıyoruz. Etlerimizin lezzetini başka firmalarda bulamazsınız. Kars’ tan işleyişini bildiğimiz çiftlikten getirdiğimiz hayvanları siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Hem lezzet hem sağlık hem de kalite garantisi veren firmamız bizleri ziyaret etmenizi beklemektedir.

Kasap, ızgara ve kebap salonu bir arada olan farklı konseptimiz, yemekleri tamamlandıktan sonra kasap reyonumuza geçerek istedikleri et v et ürünlerini tercih edebilirler. Halisoğulları Et & Et Ürünleri tüm kitleye hitap ederek, güler yüzlü, ilgili ve işinde titizlikle çalışan kadromuz müşterilerimizin memnuniyeti için büyük bir hassasiyetle çalışmaktadırlar.

Avcılar alo paket servisimiz ile tüketicilerimizin tüm siparişlerini evlerine, adreslerine kadar götürmekteyiz. Ara gelsin kasap hattımıza web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz online alışveriş için sayfamızdan ihtiyaçlarınızı sepetinize ekleyerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. En kısa süre içerisinde personellerimiz adresinizde olacaktır. Bizleri tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR