• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Halit Usta Pide Börek Salonu

Adres :

Alemdar Mahallesi 2. Güney Sokak No: 23 Osmangazi/bursa Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halit Deveci

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (553) 174 01 37

Whatsapp 2:

0 (553) 174 01 37

Halit Usta Pide Börek Salonu

Börekçi, kır pidesi, karaköy böreği, su böreği, poğaça, açma, simit, kahvaltı salonu, baklava, börek siparişi ve tepsi böreği olarak Bursa Osmangazi de hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimiz ise bu etkili çalışmamız neticesinde ihtiyaç duydukları hemen hemen her şeye sahip olabilmekte ve böylelikle işlerini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirerek daha verimli çalışmalar ortaya çıkartabilmektedir. Değerlerimize bağlığımız sayesinde ise misyonumuzun da gerçekleştirilebilmiş olması firmamızın gurur kaynakları arasında yer almaktadır.

Sahip olduğumuz ve felsefemiz olarak kabul ettiğimiz dürüstlük, özgüven, azim ve çalışkanlık değerlerinden vazgeçmeden her koşulda yüksek motivasyonla çalışmaktayız. Her zaman ve her daim gelişime açık olan Halit Usta Pide Börek Salonu firması olarak profesyonel kadromuzla iş hayatında en iyilerden olmaya ve kendi kırdığımız skorları da aşarak kendisini geçen firma olmaya devam edeceğiz.

Değerlerimizin başında karşılıklı güven gelmesi sebebi ile tamamen şeffaf bir şekilde hizmetlerimiz müşterilerimize karşı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz istemiş oldukları ihtiyaçlarının karşılanma aşamalarını adım adım takip edebilme imkanına kavuşmakta ve bu aşamalarda neredeyse gerçekleştirilen tüm harcamalara kadar her türlü bilgiyi elde edebilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR