• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hamidiye Su Yenikent

Adres :

Yenikent Ankara Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Edip Pekuz

E-Posta Adresi :

by_edp@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 212 10 48

Whatsapp 2:

0 (537) 212 10 48

Whatsapp 3:

0 (545) 794 71 06

Her gün sağlıklı bir şekilde yaşamınızı sürdürebilmek ve hastalıklardan korunabilmek için su tüketimine çok yüksek özen göstermeniz gerekir. İnsan metabolizması için en önemli gıdalardan biri olan ve temel gıdayı oluşturan su, gündelik tüketimde en az 2-2,5 litre civarında tüketilmelidir. Ancak bu tüketimi sağlarken, mutlaka sağlıklı suya ulaşmalıdır. Bu kapsamda Ankara Sincan ilçesinde sağlıklı suya ulaşmak için Hamidiye Su Yenikent olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Firmamız Sincan alışveriş sektörü içerisinde su ihtiyacını karşılayabilmek için uzun yıllardır hizmet vermektedir. Bu sayede Hamidiye Su Yenikent işletmesi ile aranan sağlıklı, temiz ve lezzetli içme suyuna ulaşmak mümkün olmaktadır. Profesyonel bir yapı ile yerinden sağlanan ürün satışını gerçekleştiren bir su bayi olarak, sadece sağlıklı su değil maden suyu ve paket su gibi imkanlar da sağlıyoruz.

Firmamız üzerinden temin edebileceğiniz su ürünleri arasında damacana su, 5 litre, 10 litre ve 19 litre bidon su, 0,5 litre veya 1,5 litre boyutlarda şişe su ürünleri tekli veya koli şeklinde temin edilebilir. Hazır su olarak nitelendirilen bu ürünler PH seviyesi, Klor seviyesi ve mineral seviyesi açısından her zaman sağlıklı bir yapı göstermektedir.

Evinizde veya işletmelerinizde çay demlemek, içme suyu sağlamak, temiz su kullanmak istiyorsanız Hamidiye markası ile en sağlıklı suya ulaşabilirsiniz. Bu nedenle ister birebir alışveriş gerçekleştirebilir isterseniz hızlı sipariş ile bulunduğunuz noktadan ürün talebi gerçekleştirebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR