• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Han Döner Başiskele

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatihan Yağmur

Han Döner olarak Kocaeli’nin Başiskele ilçesinde hizmet veren işletmemiz benzersiz lezzetleriyle alanında fark yaratıyor. Yılların profesyonelliği ve deneyimini yenilikçi uygulamalarla sizlere sunuyor. Kocaeli döner sektöründe bölgenin örnek ve öncü işletmelerinden birisi olarak sizlerden tam not almayı başarıyoruz.

Firmamız uygun fiyat, hijyen, kalite ve benzersiz lezzetlerle öne çıkar. Kurucu değerlerimiz arasında müşterilerimize her zaman en güzeli takdim etmek vardır. Ürünlerimizin malzeme seçiminden servisine kadar özenle takip ediyoruz. Mutfağımızda her zaman en kaliteli ve en taze malzemeler bulunur. Birinci sınıf malzemeleri tercih ederiz. Sizleri en lezzetli menülerle beklemekteyiz.

İşletme olarak insan sağlığını her şeyin üzerinde tutarız. Hijyen kurallarından taviz vermeyiz. Ürünlerimizi en doğal hallerinde seçerek hijyenik koşullarda muhafaza ederiz. Masanıza da aynı koşullarda ulaştırıyoruz. İşletmemiz nezih ve kaliteli bir mekandır. Tertemiz menülerle keyif yapma ayrıcalığı sunar.

Her türlü çorba çeşitleri, tavuk döner, et döner, pilav ve nice hizmeti mekanımızda bulmanız mümkündür. Etin en güzel ve en lezzetli hali için bizi ziyaret edebilirsiniz. Aileniz ya da arkadaşlarınızla birlikte hijyenik bir şekilde yemek yiyebileceğiniz bir yer arıyorsanız işletmemiz tam da size göredir. Salonumuzda sizleri ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyarız. Tadacağınız lezzetlerden memnun kalacağınızında garantisini veriyoruz. İşletmemizin fiyat aralıkları da bütçenize uygundur. Asla standartların üzerinde fiyat talebinde bulunmuyoruz. Bizi ziyaret ederek lezzetli yemeklerimizi tatmanız mümkündür.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR