• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Hanımağa Cafe Restaurant

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Didar Çıldır

  • firma fb
  • firma instagram

Erzincan ilinde kaliteli hizmetleriyle adından söz ettiren Hanımağa Cafe Restaurant birmilyonnokta.com üyesi bir firmadır. Hem görsel hem de lezzet açısından müşterilerin memnuniyetini kazanan restoranımız her zaman özel lezzetleri ve sunumlarıyla hizmetinizdedir. Eşsiz köy manzarasında doğayla iç içe birçok lezzeti bir arada sizlere sunan ekibimiz çeşitli tarifleriyle siz müşterilerimizi büyülemeye devam ediyorlar.

Erzincan restaurant sektöründe yeme içme eğlenceyi birlikte sunan firmamız serpme kahvaltı sofraları, köy kahvaltıları, özel gün kutlama alanları, gözleme yenecek mekanları, tavuk ızgara salonu, hafta sonu kahvaltı mekanlarıyla müşterilerimizin dikkatini çekmektedir. Ayrıca yemek ziyafetlerinden sonra kahve veya nargile içmek isteyen müşterilerimiz için özel tasarlanmış mekanlarımızla hizmetimizi taçlandırmaktayız.

Sizin özel damak zevkinize hitap eden aşçılarımız her bir yemeğin kendine özgü lezzetinden asla ödün vermemekle birlikte ufak dokunuşlarla tam bir lezzet şöleni ortaya çıkarmaktadırlar. Özel günlerinizde önceden rezervasyon yaptırarak konuklarınızı gönül rahatlığıyla ağırlayabilir, kutlamalarınızı yapabilirsiniz.

Tüm yemeklerimizde doğal organik ürünlerin kullanılması hiç şüphesiz lezzete lezzet katmaktadır. Müşterilerimizin en çok ilgisini çeken kısımlardan birinin de ürünlerin doğallığı olduğunun farkında olan firmamız sizlere uygun fiyatlı doğal ürün satışı sunmaktadır. Doğada eğlenceli bir vakit geçirmenin eşliğinde organik ürünlerden de faydalanmanızı sağlıyoruz. Müşterilerimizin daimi uğrak yeri olan restoranımızın sunduğu benzersiz hizmetlerden faydalanmak, şehrin gürültüsünden uzaklaşarak eşsiz lezzetlerden tatmak ve ruhunuzu da doyurmak istiyorsanız sizi restoranımıza bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar