• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hanzade Kır Düğün ve Kahvaltı Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vedat Doğan

İzmir eğlence olarak kır düğünü ve kahvaltı salonu konularında hizmet vermekteyiz. Kontenjan sıkıntısı olmayan, geniş kapasiteli mekanı ile kurulduğu andan bu yana sadık ve sürekli müşteri topluluğunu meydana getirebilmeyi amaçlayan firmamız, sizleri bu en mutlu günlerinizde yalnız bırakmıyor.

Doğanın temiz ve ferah kokusunu hissedebileceğiniz açık hava hizmetlerimizle müşterilerimizi büyülemeye devam ediyoruz. İş toplantısı veya samimi ortamlarınız için toplu bir kahvaltı salonuna mı ihtiyaç duyuyorsunuz ya da toplu yemek verebileceğiniz bir ortama mı ihtiyaç duyuyorsunuz, Hanzade Kır Düğün ve Kahvaltı salonu olarak daima sizlerin yanınızdayız.

Kır düğünü, nişan veya söz organizasyonları, diş buğdayı organizasyonlarınız gibi özel gün ve mekanlar olarak da hizmet vermeye devam etmekteyiz. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda hazırlanan yemeklerimizle hem lezzeti hem de eğlenceyi bir arada yaşayabilmenizin teminatını sizlere veriyoruz. Birbirinden farklı kahvaltı ve yemek çeşitlerimizle aradığınız her türlü hizmeti kolayca elde edebileceksiniz. Ailenizle mutlu bir birlikteliğin keyifle sürebilmesi için, her türlü organizasyon hizmetlerinde bizlere güvenebilirsiniz. Sizler birlikte mutluluğunuzu paylaşırken bizler de organizasyon hizmetlerinizi sağlayalım. Eğlence organizasyonlarınız hakkında da sizlere yardımcı oluyoruz. Kaliteli hizmetin en doğru adresi olmaya çalışan firmamız dünya çapında sektörde meydana gelen değişmeleri de yakından takip ederek, müşterilerine geniş bir tercih tablosu sunabilmektedir. Bu şekilde sizler de bu özel ve güzel günleriniz de endişe içinde kalmaktan kurtulacaksınız. Bizlere internet üzerinden ve çeşitli iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR