• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Harbiyeli Ali Ustanın Yeri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Ekmen

Hatay restaurant sektöründe vermiş olduğumuz hizmetle birbirinden lezzetli yemekleri sofralarınıza getiriyoruz. Açtığımız üçüncü şubemizle kalitemizi ve lezzetimizi kanıtlamış oluyoruz. Biz, yıllardır bu sektörün içerisinde müşterilerimizi ağırlarken her zaman kaliteli ve lezzetli yemekler hazırlamak adına özen gösterdik. Vermiş olduğumuz emeğin karşılığını bugün alıyor olmamız bizim için mutluluk kaynağı. Biz, ekibimizle birlikte hem mutfakta hem de serviste özenle çalışıyoruz. Müşterilerimize eksiksiz bir sunum yapabilmek adına her zaman kaliteli, güvenilir, lezzetli ve taze ürünler kullanmaya dikkat ediyoruz.

Harbiyeli Ali Ustanın Yeri, geniş ve ferah yapısıyla sizlere kapılarını açıyor. Her zaman temiz ve düzenli olan restoranımız aileler için ve arkadaş grupları için uygundur. Antakya’da bulunan restoranımız merkezi konumda olduğu için ulaşım olarak da sizleri zorlamamaktadır. Gelelim restoranımızda bulunan lezzetlere. Etin en lezzetli halini restoranımızda tadacağınıza eminiz. Et döner, tavuk döner ve iskender üzerine hizmet veren restoranımızda istediğiniz üzerine ekmek arası döner, lavaş arası döner, pilav üstü döner veya porsiyon döner olarak sipariş verebilirsiniz. Eğer restoranımıza gelemiyorsanız bulunduğunuz adres için sipariş verebilirsiniz. Ücretsiz paket servisimiz siparişinizi kısa sürede adresinize teslim edecektir.

Biz, lezzete önem verdiğimiz kadar temiz çalışmaya da önem veriyoruz. Bu sayede değerli müşterilerimiz de bizi güvenle tercih ediyor. Güler yüzlü, samimi ve saygılı kişiliğe sahip ekibimizle birlikte bu lezzetleri özenle hazırlamaya, sofralarınıza özenle servis etmeye devam edeceğiz. Harbiyeli Ali Ustanın Yeri tüm kalite ve lezzetiyle hizmetinizdedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR