• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hareket Otomotiv Petrol Hafriyat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhsin Akdağ

Her Geçen Gün Yenilenen Makine Parkımız , Deneyimli Çalışanlarımız Ve Güçlü Sermaye Yapımız Ile Müşterilerimize En İyi Hizmeti Verebilmek İçin Çalışan Firmamız Bir Çok Önemli Projeye İmzasını Atmıştır.
Hafriyat İşi Öncesi Bölgenin Jeolojik Yapısını İnceleyerek Siz Değerli Müşterilerimizi Yanıltmayacak Deneyime Sahip İyi Bir Ekiple Zamanında İş Tesliminde Bulunmayı Prensip Edinen Şirketimiz Hafriyat Kazısı, Nakliyesi, Dolgu Ve Serme İşlerini İtina İle Yaparken İhtiyaca Gerekli Olan Cevabı En Hızlı, Ekonomik, Sağlıklı Ve Estetik Bir Şekilde Verebilmektedir.
Yeterli Eleman, Teknik Kadro, Malzeme, Ekipman Ve Bilgiye Sahip Olan Firmamız Gelişen İnşaat Sektörü Teknolojisini Takip Ederek Ve Bu Teknolojiyi Birfiil Kullanarak Bugüne Ulaşmış Ve Sektörün Doğru Yorumlaması Fikrini Yakalamıştır.
İnşaat Sektörünün Farklı Alanlarında Aynı Üstün Uzmanlık Deneyimi İle Hizmet Verirken Tamamladığımız Her Yeni Projenin Yaşama Ve Yaşamı Hep Daha İyiye Götürmeyi Hedefleyen Kurumsal Birikimimize Yepyeni Değerler Kattığına İnanıyouz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR