• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hasan Usta Restaurant

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Tütün

Restaurant sektörü günümüzde oldukça değer görmekte ve zamanla değerini katlamaktadır. İnsanların günlük yaşam içerisinde gıda gereksinimlerinden birini karşıladığı restaurant sektörü bu nedenle önemli bir yer kaplamakta ve insanların damak zevklerine göre hizmet sunmaktadır. Bu nedenle Hasan Usta Restaurant olarak Konya Restaurant Sektörü içerisinde yer almakta ve müşterilerimizin damak zevklerine göre lezzetler hazırlayıp hizmet sunmaktayız.

Yemeklerimiz hijyenik ortamlarda hazırlanmata olup tamamen usta eller tarafından pişirilmektedir. Mutfaklarımız deneyimli iş elemanlarımız ile işlemekte ve garsonlarımızın güler yüzleri ve el çabuklukları ile müşterilerimizin gösterdiği memnuniyeti sağlamaktayız. Mutfaktaki usta aşçılarımızın hazırladığı eşsiz lezzetteki yemekler birçok müşteri tarafında beğeni ile tercih edilmekte ve sevilmektedir. Isısı iyi ayarlanmış olan ocak ateşlerimiz sayesinde yemeklerimiz tam zamanında pişirilmekte ve müşterilerimizin ağızlarına layık bir şekilde önlerine sunulmaktadır. Hijyen kurallarına dikkat ederek mutfağımızda bulundurduğumuz tüm gıda maddeleri gerekli testlerden geçmiş olarak yemeklerin yapımına katılmaktadır. Müşterilerimizin rahatsız olacağı hiçbir besin maddesini gıdalarımızda ve yemeklerimizde bulundurmamakta ve tamamen müşteri odaklı ve müşteri hassasiyetine yönelik olarak çalışmaktayız.

Firma olarak restaurant sektörü içerisinde emin adımlarla ilerlemekte ve bu sayede adımızı duyurmaktayız. Müşterilerimizin gönül rahatlığı ile yiyecekleri yemekleri hazırlamakta ve restaurant firması olarak kusursuz bir sunum ile eşsiz lezzetteki yemeklerimizi sunmaktayız. Güler yüzlü ve kibar çalışanlarımız sayesinde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket etmekte ve yenilikçi yapımız ile sektöre dair gelişmeleri devamlı takip etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR