444 24 98
  1. Düğün Salonu
  2. Niğde
  3. Hasbahçem Düğün Salonu ve Et Mangal

Hasbahçem Düğün Salonu ve Et Mangal İletişim Bilgileri

Hasbahçem Düğün Salonu ve Et Mangal

Hasbahçem Düğün Salonu & Et Mangal olarak Niğde  de hizmet vermekte olup özel gün kutlamaları,haremlik selamlık,düğün salonu,650 kişilik,grup yemekleri,grup kahvaltı,kilo işi mangal,kına gecesi vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.  Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.    Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.   Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.   Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.    Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Adres Adres Aşağı Kaya Başı Mah.özbelde Mevkii Kızılelma Parkı İçerisi No: 1 Niğde
Telefon 1 Telefon 0 (531) 555 05 02
Telefon 2 Telefon 0 (532) 064 89 38
Yetkili Yetkili Süleyman Eker
Sektör Web Adresi
Lokasyon Lokasyon Niğde » Merkez
Aşağı Kaya Başı Mah.özbelde Mevkii Kızılelma Parkı İçerisi No: 1 Niğde

Hasbahçem Düğün Salonu ve Et Mangal Firması Hakkında

Hasbahçem Düğün Salonu & Et Mangal olarak Niğde de hizmet vermekte olup özel gün kutlamaları,haremlik selamlık,düğün salonu,650 kişilik,grup yemekleri,grup kahvaltı,kilo işi mangal,kına gecesi vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

 Hasbahçem Düğün Salonu ve Et Mangal FİRMA GÖRSELLERİ

Hasbahçem Düğün Salonu ve Et Mangal
Hasbahçem Düğün Salonu ve Et Mangal
Hasbahçem Düğün Salonu ve Et Mangal
Hasbahçem Düğün Salonu ve Et Mangal
Hasbahçem Düğün Salonu ve Et Mangal
Hasbahçem Düğün Salonu ve Et Mangal

 Hasbahçem Düğün Salonu ve Et Mangal FİRMA ETİKETLERİ

niğde merkez yemekli düğün salonu

niğde merkez düğün salonları

niğde kına gecesi organizasyonu

niğde kına salonları

niğde yemeksiz düğün salonu

niğde düğün salonu fiyatları

niğde yemekli düğün salonu

niğde düğün salonları

niğde merkez yemeksiz düğün salonu

niğde merkez kına salonları

niğde merkez kına gecesi organizasyonu

niğde merkez düğün salonu fiyatları

hasbahçem düğün salonu & et mangal

niğde mangal salonları

niğde et mangal

niğde aile restaurantları

niğde mangal yapılacak yerler

niğde kilo ile et mangal

niğde kilo mangal


Devamını Göster