• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Haser Makine Metal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Aslan

Metal, ilk keşfinden bu yana insanlığın yaşam alanlarındaki en temel hammaddelerden birisi olmuştur. Sürekli yeni formlar ve uygulama alanları kanarak gelişimini devam ettiren metal, günümüz koşullarında daha da gelişmiş, daha geniş kulanım alalarında gerek kalite bakımından gerekse estetik bakımdan çok daha üst düzey sonuçlara ulaşılmasında yardımcı olmuştur. İzmir Bornova’da faaliyet gösteren Haser Makine Metal firmamız bu alanda tecrübe ve dinamizmi ile metale apayrı bir konsept kazandırmış, çok daha üst düzey ürünlerin yaşam alanlarıyla buluşmasını sağlamıştır.

İzmir ferforje ve metal dekorasyon alanında kurulduğumuz ilk günden itibaren gerek rakiplerimizin gerekse müşterilerimizin taktirini kazanan uygulamalara imza atmayı sürdürüyoruz. Daima daha iyisini ve daha güzelini arayarak çalışmalarımızı aralıksız devam ettiriyor, bir taraftan altyapımızı yenilerken diğer taraftan personel kadromuzun kalitesiyle daha profesyonel çözümler üretmeyi sürdürüyoruz. Firma olarak personellerimizin performansına büyük önem veriyor, her birisinin alanında uzman, deneyimli, tecrübeli kişilerden olmasını sağlıyoruz. Gelişime açık, dinamik yapılarıyla personellerimiz sektördeki en son gelişmeleri yakından takip etmekte, en yeni uygulamaları kısa sürede sistemimize dâhil edip hayat bulmasını sağlamaktadırlar.

Firma olarak geniş bir alanda, metale dair her ne gerekiyorsa çözüm üretiyoruz. Müşteri memnuniyeti temel ilkesiyle tasarımlarımızı ve uygulamalarımızı en iyi biçimde yerine getiriyoruz. Demir doğrama işleri, pencere korkuluğu uygulamaları, çelik çatı sistemleri, merdiven korkuluğu modelleri, çelik kapı ve çelik çatı uygulamaları ve daha fazlasını tercihe sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR