• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hasır Cafe Pastane Restaurant

Adres :

Çamlık Mah. Şahinbey Cad. No : 52-1a Blok İstanbul » Çekmeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Görgülü

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 357 49 03

Whatsapp 2:

0 (536) 072 68 10

Whatsapp 3:

0 (537) 646 67 57

İstanbul pasta ve pastane sektöründe hizmet vermek amacı ile sektöre adımını atan firmamız; yaş ve kuru pasta, börek, poğaça, kurabiye, her çeşit sütlü ve şerbetli tatlı, baklava vb. gibi ihtiyaçlarına hizmet vermek amacı ile siz değerli müşterilerimize kapılarını açmıştır. Sektörde kapılarımız açtığımız günden bugüne kadar hem sosyal yaşantımızda hem de ticari anlayışımızda etik, dürüst, ilkeli ve güvenilir bir anlayışı benimsedik. Bu anlayışımız ekseninde geçmişten günümüze taşıdığımız ustalık, maharet ve kalitemizi geleceğe taşımakta kararlıyız.

Pastane olarak tüm unlu mamullerimizin üretimini kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Bununla birlikte pastanemizde üretilen tüm unlu mamuller hazırlık sürecinden vitrindeki sunumuna kadar her aşamada gıda güvenliği standartlarına uygun bir şekilde üretimi yapılmaktadır. Pastanemize bayram, düğün, nişan vb. gibi özel günlerinizde kilo veya tepsi ile baklava siparişi verebilirsiniz. Bununla birlikte kişiye özel figürlü pasta tasarımı siparişi de almaktayız.

Pastanemiz özel gün ve toplantılarınız, kabul günleriniz, kutlamalarınız ve etkinlikleriniz için uygun bir atmosfere sahiptir. Cafe pastane anlayışımız ile sizin, sevdiklerinizin ve dostlarınızın en unutulmaz anlarınıza ortak olmak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Güler yüzlü ve özverili personelimiz konuklarınızın karşılanmasından uğurlanmasına kadar her süreçte müşteri memnuniyetini optimum düzeyde tutarak hizmet vermektedir.

Pastane olarak hedefimiz dillere pelesenk olmuş lezzet ve kalite anlayışımızı koruyarak daha uzun yıllar sektörde hizmet vermeye devam etmektir. Bu hedefimiz doğrultusunda faaliyet alanımızdaki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmekte ve uygulamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR