• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Haşmetli Restaurant

Adres :

Postane Mahallesi Rauf Orbay Caddesi No: 136 Tuzla/istanbul İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Aktaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

a.abdullah1299@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 428 53 09

Whatsapp 2:

0 (507) 428 53 09

Whatsapp 3:

0 (542) 234 37 47

Yeme içme ve eğlence için aranan pek çok özellik vardır. Çünkü bu anlar insanların kendilerini özel hissetmek, rahat hissetmek, sevdikleriyle baş başa kalarak hayatın bütün meşgalelerinden uzaklaşmak hayaliyle kendilerini bıraktıkları anlardır. Bu yüzden gerek mekan tasarımı, gerek lezzetleri, gerekse atmosferi ile büyüleyici bir yerde olmak herkesin ilgisini çeker. İşte İstanbul Tuzla’da hizmet veren Haşmetli Restaurant olarak bütün bunları ve çok daha fazlasını siz kıymetli misafirlerimize sunuyoruz.

İstanbul restaurant sektöründe uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle bulunuyoruz. Bütün misafirlerimizin ayrıcalıklı olup her şeyin en iyisine layık olduklarını biliyor, bu minvalde gereken bütün ilgi alakayı gösteriyoruz. Kısa sürede bölgenin en çok tercih edilen restoranı haline gelsek de kendimizi hiçbir zaman yeterli görmüyor, hep daha iyisini yapabileceğimize olan inancımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İşletme olarak müşteri memnuniyeti, kalite, uygun fiyat, profesyonel kadro, yenilikçi çözümler ve ilkeli hizmet anlayışıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını başarıyla tespit ediyor, her damak tadına uygun menü alternatiflerimizle karşılık veriyoruz. Ürünlerimizi en doğal, en sağlıklı olanlardan seçiyor, profesyonel ustalarımızın tarifleriyle hazırlayarak taptaze ve hijyenik biçimde servisini yapıyoruz. Gerek kullandığımız malzemeler gerekse hazırlanış şartları ile hijyen olgusundan asla taviz vermiyor, misafirlerimizin en kaliteli ürünlere ulaşmalarını sağlıyoruz. Sürekli kendimizi yeniliyor, benzersiz mekân konseptimiz içinde serpme kahvaltı, söz, nişan, doğum günü organizasyonlarına başarıyla ev sahipliği yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR