• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hatay Lezzet Sofrası (hls)

Adres :

Şeyh Mah.kocahan Geçiti No: 2/a Menteşe Muğla Muğla » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Sertkaya

E-Posta Adresi :

bicosulategroup31@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 256 03 31

Whatsapp 2:

0 (536) 788 03 31

Ülkemizin Güney topraklarında yer alan Hatay, çok köklü bir maziye sahip olması ile birlikte mutfak kültüründe de en özel kentlerden birisidir. Çünkü Hatay mutfak kültüründe et yemekleri, köfteler, kebaplar ve baharatlı özel lezzetler yer almaktadır. Bu lezzetlerin her biri Türkiye'nin damak tadına birebir uyan tarifler oluşturduğu için Türkiye'nin her tarafında da aranmaktadır. Bu nedenle Muğla Merkez ilçesinde yer alan Hatay Lezzet Sofrası işletmemiz sayesinde size bu özel lezzetleri sunuyoruz.

Hatay Lezzet Sofrası olarak Muğla restaurant kültürü içerisinde huzurlu, ferah ve kendine has bir işletme yapısı ile hizmet veriyoruz. Bu sayede birçok farklı özel lezzeti her gün taze, lezzetli ve sıcak bir şekilde sunuyoruz. Örneğin Adana dürüm, kuşbaşı dürüm, Harbiye dürüm, tavuk şiş dürüm, ciğer şiş dürüm, etli Ali Nazik, tavuklu Ali Nazik, hls special tavuk, hls special et, ızgara, pilav üstü döner, farklı mezeler, çorba ve künefe gibi lezzetler bulabilirsiniz. Tüm bu lezzetler için kullanılan malzemeler, uygulanan tarifler ve sağlanan düzeyli servis çok daha özel lezzetler oluşturmaktadır.

Sağladığımız bu nitelikli hizmetler sayesinde 365 gün işletmemizde leziz sofralara ulaşabilirsiniz. Hatta tek bir telefon sayesinde bu lezzetleri evinize veya iş yerinize sipariş edebilirsiniz. Bu sayede her zaman keyifli bir tüketim sağlayabilir ve uygun fiyatlarla bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Aradığınız eşsiz lezzetleri nerede bulacağınız konusunda iyi bir fikir arıyorsanız, Hatay Lezzet Sofrası olarak size dört mevsim kalite ile hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR